Králové metalu MANOWAR se valí na Pardubice!

Detaily akce:

24. 1. 2023

Čas: 20:00 - 22:30
Místo konání: Enteria arena


Fanoušci metalové legendy MANOWAR budou odměněni dvěma exkluzivními koncerty v České republice v rámci nadcházejícího turné s názvem “Crushing The Enemies Of Metal Anniversary Tour 2023”!

Po dlouhých 11 letech se MANOWAR vrátí do Pardubic a nevynechá po vyprodaném a nezapomenutelném vystoupení v roce 2019 ani Brno.

“Vyslyšeli jsme přání fanoušků z celého světa. Vážíme si jejich oddanosti a loajality a budeme se snažit hrát v co nejvíce zemích” řekl frontman Joey DeMaio. “Nemůžeme v tuto chvíli vyhovět všem a jsme nadšeni, že máme příležitost přidat koncerty v České republice. Našim fanouškům v ostatních zemích vzkazujeme: Pracujeme na tom, abyste měli šanci vidět Manowar naživo co nejdříve také.”

Nadcházející turné s názvem “Crushing The Enemies Of Metal Anniversary Tour 2023” bude oslavou více než 40 let opravdového heavy metalu a bude věnováno výročím legendárních alb Manowar – “Battle Hymns”, “Into Glory Ride, “The Triumph Of Steel”, “Kings Of Metal” and “Warriors Of The World”.

Manowar logoTurné zahrnuje kromě koncertů v České republice (Pardubice a Brno) také zastávky v Estonsku, Finsku, Švédsku, Dánsku, Německu, Nizozemí nebo Turecku.

VSTUPENKY – https://www.ticketportal.cz/event/Manowar–194787

MANOWAR:
Kapela vznikla v roce 1980 a velmi rychle začala udávat pravidla heavy metalu svým pojetím skladeb, jedinečným zvukem a přístupem k fanouškům.
Během své ohromující hudební kariéry zanechali nesmazatelnou heavy metalovou stopu. Dnes jsou Manowar protipólem novodobých “hvězd” z talentových soutěží nebo hudebních celebrit jednoho hitu. Svým fanouškům předkládají přesně to, co chtějí – hodnoty opravdového metalu.

Nespočetná ocenění a více než 35 turné v roli headlinera potvrdily jedinečné postavení Manowar v metalovém žánru. O oddanosti fanoušků svědčilo vystoupení Manowar na vlastním Magic Circle festival, kde dorazili fanoušci z více než 40 zemí světa. Jako odměnu za jejich věrnost natočili Manowar v roce 2009 baladu “Father” v 18 jazycích.

Manowar se vrací na pódia po úspěšném turné “The Final Battle” z roku 2019 a několika veleúspěšných vystoupeních – např. v roce 2020 shlédlo koncert více než 50 tis. nadšených fanoušků. Při letošním vystoupení na řeckém festivalu Release Athens byly představeny skladby z alba “The Revenge Of Odysseus” a jako speciální host se během skladby “The Sword Of The Highlands” objevil také slavný skotský herec James Cosmo známý z filmu Statečné srdce nebo seriálu Hra o trůny.

Manowar na koncertech tohoto turné představí nesmrtelné skladby ze svých osmi legendárních alb ve velkolepé pódiové produkci. Jako kytarista doprovodí Manowar na celém turné známý Michael Angelo Batio.

Turné bude oslavou všeho, co fanoušci na Manowar obdivují a co od nich očekávají – legendární výpravné skladby, jedinečný a mocný zvuk a hlavně – oddanost heavy metalu.

Kdy úterý 24. ledna 2023
Kde enteria arena Pardubice

nahrávám mapu....

Králové metalu MANOWAR se valí na Pardubice!

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<