Rammstein – Europe Stadium Tour 2024

Rammstein RP

Detaily akce:

12. 5. 2024

Čas: 20:00 - 22:00
Místo konání: Letiště Praha Letňany


Rammstein opět naloží svou působivou pódiovou scénu a ohromující pyrotechniku do kamionů a vyrazí na cesty. Miliony lidí, kteří v posledních letech navštívili vyprodané koncerty kapely, mohou potvrdit, že jejich show jsou jedinečné svou povahou, rozsahem i kvalitou. V roce 2024, právě v době 30. výročí založení skupiny, budou mít staří i noví fanoušci opět příležitost zažít jejich gigantickou show naživo. Čeští fanoušci se mohou těšit na 11. a 12. května 2024, kdy formace zahraje na letišti v pražských Letňanech. Cena vstupenek začne na 1 990 Kč, do prodeje půjdou v sítích Eventim, Ticketmaster a Ticketportal od 18. 10. 2023 v 11:00.

Členové fanklubu Rammstein LIFAD budou mít možnost zakoupit vstupenky od pondělí 16. října 11:00 do úterý 17. října 11:00. Každý člen klubu může prostřednictvím předprodeje LIFAD zakoupit maximálně šest vstupenek na jeden koncert. Vzhledem k tomu, že pro každý koncert je k dispozici pouze omezený počet LIFAD vstupenek, nemůžeme zaručit, že každý člen získá vstupenky prostřednictvím předprodeje.
Abychom zajistili, že si fanoušci budou moci koupit platnou vstupenku, prosíme vás o dodržování následujících pokynů. Veškeré informace o legitimních předprodejních místech pro oficiální předprodej najdete od zahájení prodeje na adrese rammstein.com/tickets. Všichni ostatní prodejci vstupenek, kteří nabízejí vstupenky Rammstein k prodeji, NEJSOU AUTORIZOVANÝMI obchodníky. Vstupenky Rammstein zakoupené u neautorizovaných obchodníků neopravňují ke vstupu. Všem potenciálním zájemcům o vstupenky doporučujeme, aby si v předstihu vytvořili zákaznický účet v systémech pro prodej vstupenek, aby mohli na začátku předprodeje rychleji dokončit objednávkový proces.

Vstupenky jsou personalizované. Personalizovaný znamená, že každá vstupenka je vázána na kupujícího, který je výhradně uveden na všech vstupenkách. Tato osoba je držitelem práva na vstup a pouze tato osoba bude vpuštěna na akci. Platí omezení nákupu maximálně šest vstupenek na zákazníka, včetně LIFAD-předprodeje. Jakékoli předávání personalizovaných vstupenek Rammstein je zakázáno. V případě porušení nebude držiteli umožněn vstup. Personalizace vstupenek a omezený počet vstupenek se provádí z důvodů férovosti a zamezování sekundárnímu trhu, kdy se vstupenky často nabízejí za navýšené ceny. Tato speciální regulace předprodeje by měla co největšímu počtu fanoušků umožnit nákup vstupenek za spravedlivé ceny.

Prodej vstupenek probíhá pouze online. Vstup mladistvých do 15 let je povolen pouze v doprovodu osob starších 18 let. Zákaz vstupu dětí do 6 let.


Rammstein - Europe Stadium Tour 2024

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE