U.D.O.

orig U D O   pragokoncert2019  2021102616421 2

Detaily akce:

19. 3. 2022

Čas: 19:00 - 23:00
Místo konání: Garage Music Club


UDO DIRKSCHNEIDER je jedním z mála nezničitelných originálů mezinárodní metalové scény. Na scéně se pohybuje již víc než 40 let a svým silným, jedinečným, nezaměnitelným hlasem vdechuje svým písním charakter, který trvá navěky. Se svou kapelou U.D.O. vydal minulý pátek nové album s názvem „Game Over“ a dnes oznamuje své „Game Over European Tour 2022“, které má v plánu i Českou republiku, a to hned se 3 koncerty!

Při psaní nových písní (nová deska má úctyhodných 16 songů) měl UDO v mysli spoustu aktuálních společenských problémů a v textech se to výrazně odráží. Pokud lidstvo nepřehodnotí několik aspektů, může to mít až fatální následky. Například v písni „Kids And Guns“, která je o zvýšeném prodeji zbraní a malé regulaci ve zbrojním průmyslu v USA, což také vede k vyššímu počtu případů násilí ze strany dětí a mladistvých. A to není všechno, jak vypovídají jen samotné názvy některých písni „Fear Detector“, „Holy Invaders“, „Prophecy“, „Empty Eyes“…atd.

Udo sám o tomto pokračování jeho úspěšné desky „Steelfactory“ (2018) říká: „Je to opravdu dobré album UDO. Bylo to poprvé, co jsme skládali společně se dvěma novými členy UDO (pozn. baskytarista Tilen Hudrap a kytarista Dee Dammers). Bylo to velmi zajímavé. Album obsahuje spoustu věcí, které budou možná trochu překvapivé, ale ne, neměníme styl, jen pár drobností je trochu jiných. Jak říkám, je to prostě hodně zajímavé“.

Udo je zkrátka absolutně nedostižný metalový srdcař, je neúnavný a stále pracuje na maximum, aby svým fanouškům dodal špičkovou metalovou muziku. V současné sestavě kapely U.D.O., kterou s ním tvoří jeho syn a bubeník Sven Dirkschneider, basák Hudrap a kytaristé Andrey Smirnov a Dammers, se na začátku března vydají na trasu, čítající neuvěřitelných 44 koncertů po celé Evropě.


U.D.O.

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE