UFO (UK)

orig UFO  UK    Pragokoncert2021 202091815243

Detaily akce:

21. 10. 2021

Čas: 19:00 - 23:00
Místo konání: Palác Akropolis


Rockoví UFO přistanou naposledy na podzim 2021 v PRAZE!

Britská rocková legenda UFO překvapuje, posiluje a těší fanoušky na rock-metalové scéně již neuvěřitelných 51 let a na kontě mají 22 alb. Plánované oslavy 50. výročí kapely přerušila neočekávaná smrt Paula Raymonda a poté i celosvětová pandemie coronaviru. UFO nyní plánuje turné, které sice už nebude k oslavě 50. výročí kapely, ale bude asi poslední, s frontmanem a hlasem i tváří kapely Philem Moggem. Turné s názvem „Last Orders Tour 2021“ těchto vynikajících pánů rockerů bude mít také jednu, exkluzivní zastávku u nás, v ČR. Bude to v PRAZE, Paláci Akropolis, 21. 10. 2021!

Phil Mogg k tomu říká: “To rozhodnutí, že tohle bude mé poslední turné jsem opravdu hodně dlouho zvažoval. Nechci to nazvat turné na rozloučenou, protože to slovo nesnáším, ale ty plánované koncerty budou představovat moje poslední vystoupení s kapelou. Čeká nás závěrečné turné po Velké Británii a zahrajeme také koncerty v dalších vybraných městech a zemích, zejména tam, kde má kapela silné napojení na fanoušky. Nebude to dlouhé turné, protože být pořád na cestách není vždy úplně luxusní záležitost, a i když hraní je tak skvělé, ty ostatní věci, které ho doprovází už se časem stávají únavnými. Vždy jsem si říkal, že až do té fáze dojdu, odstoupím, a to tedy udělám. Zdá se, že je ten pravý čas, abych přestal.“

Moggovi bude v příštím roce už 73 let, a přestože jeho hlas zůstává silný, připouští, že věk sehrál v jeho rozhodnutí svoji roli. Zatímco mnoho veteránských kapel v takové pozici jednoduše jen přestane hrát živě a pokračuje v nahrávání, UFO už nejspíš nebude vydávat ani novou hudbu.


UFO (UK)

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE