VOCAL – NOC ZPĚVAČEK

VOCAL

Detaily akce:

20. 4. 2024

Čas: 19:00 - 23:00
Místo konání: Jazz Dock


Yvonne Sanchez * Marta Marinová * Veronika Vítová * Zdenka Trvalcová * Gabriela Vermelho * Petra Ernyei * Pavla Baráková

Festival VOCAL – Noc zpěvaček představuje špičkové vokalistky české a slovenské hudební scény. Během jediného večera se představí sedm ženských hudebních osobností. Posluchač tak má možnost poznat různé typy osobité interpretace autorských písní i světových evergreenů. Jazz, blues, latin i chanson, to vše v nových sestavách a aranžích, které vznikly exkluzivně pro Noc zpěvaček 2024. Patronkou festivalu je známá česká osobnost, zpěvačka Jana Koubková. Koncertní večer odkazuje na důležitou roli Jany Koubkové, která založila Vokalízu – pravidelné setkávání jazzových, bluesových a rockových hudebníků, které probíhalo v Praze v letech 1981–2000. Po úspěšném 1. ročníku, který se uskutečnil v Praze, pokračoval do Ostravy a do Plzně, se festival VOCAL – Noc zpěvaček opět vrací do Jazz Docku s novými špičkovými zpěvačkami. Pro tento rok Vám zazpívají: Yvonne Sanchez, Marta Marinová, Veronika Vítová, Zdenka Trvalcová, Gabriela Vermelho, Pavla Baráková a Petra Ernyei, která Vás celým večerem provede.

Kapela: Ondřej Kabrna – p; Adam Tvrdý – g; Rasťo Uhrík – b; Daniel Šoltis – dr.

V odpoledních hodinách proběhne pěvecký workshop, který povedou zpěvačky Petra Ernyei a Mirka Novak. Jeho výsledkem bude také pěvecké vystoupení v rámci večerního koncertu. Více info naleznete na webu Jazz Docku.

Vstupné na sezení 750 Kč, na stání 380 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo. Na koncert se nevztahují klubové slevy. Děkujeme za pochopení.


VOCAL - NOC ZPĚVAČEK

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE