VYSMÁTÉ LÉTO Kadaň XVIII. ročník hudebního festivalu

20220329 vysmate leto kadan xviii rocnik hudebniho festival tn

Detaily akce:

24. 6. 2022 - 25. 6. 2022

Čas: 13:00 - 23:45
Místo konání: Hrad Kadaň


Hudební a zábavní festival v malebném prostředí kadaňského podhradí a řeky Ohře.

PROGRAM:

Pátek – Horkýže slíže, Vypsaná fixa, Harlej, Jamaron, Electric Lady a další..

Sobota – Olympic, Ben Cristovao, Jordan Haj a Emma Smetana, Kapitán Demo, Sima, Lenny a další..

Kadaň opět ožije hudbou, a to hned dvakrát! Vysmáté léto přichází s dvoudenním konceptem a řadou novinek.

Historickým centrem Kadaně se již tradičně rozezní hudba. Na festivalu Vysmáté léto si návštěvníci tento rok užijí vystoupení kapel v pátek i sobotu a těšit se také mohou na upravený festivalový areál. Ten přinese koncentrovanější zážitek obohacený o pestrou a moderní Food & Drink zónu i doprovodný program.

28. ročník festivalu oproti těm minulým přináší řadu změn. Hlavní novinkou je porce muziky, která se žánrově rozprostře přes dva dny. V pátek 24. června si přijdou na své fanoušci rockových melodií a sobota 25. června se ponese v duchu popu.

“Vysmátko si za ty roky vybudovalo velkou návštěvnickou základnu, která se stále rozrůstá. Není proto snadné v jeden den uspokojit všechny preference návštěvníků festivalu. Rozhodli jsme se proto festival rozdělit na dva dny, aby si každý přišel na své.” dodává ředitel festivalu Jiří Knop. Vstupenky na festival lze koupit jak na oba dny, tak i na každý den zvlášť. Po nelehkých dvou letech se dočkají také ti, kteří si zakoupili vstupenky již v roce 2020 – tyto vstupenky bude možné uplatnit pro vstup na oba dny.

Novinek se dočká také areál festivalu, nabídne pečlivě sestavenou Food & Drink zónu, která zajistí i pestrou paletu chuťových zážitků. Mezi přestávkami bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program, který netradičně doplní hudební vystoupení


VYSMÁTÉ LÉTO Kadaň XVIII. ročník hudebního festivalu

Diskuze

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE