20 Minutes v novém klipu oslavují sedmdesátky

20 minutes

20 Minutes představují nový klip k singlu Ocean z připravovaného akustického alba Parallel Lines, které mělo být původně pokřtěno v květnu v pražském Vnitroblocku. 
Klip pro píseň Ocean se točil tři dny před vyhlášením nouzového stavu, kvůli pandemii Covid-19. S vyhlášením se hodně změnilo a to i pro muzikantky Simonu a Denisu Katzer: „Přišly jsme o všechno hraní, které nás živí. Nevěděly jsme, jak dlouho to bude trvat, zda si máme hledat jinou práci a kdy zase budeme moc hrát. Zveřejnily jsme o tom příspěvek na sociálních sítích a jeden z našich fanoušků se ozval, že by si rád koupil CD, na kterém právě pracujeme. Tak se strhla lavina podpory a lidé si začali předobjednávat album, které ještě není ani hotové. Dodělávaly jsme zrovna ale klip k singlu Ocean a tak jsme ho využily jako poděkování těm, co přispěli. Předprodej stále běží na našich sociálních sítích,” říká frontmanka a producentka singlu Denisa Katzer.
VIP premiéra pro přispěvatele byla již v pondělí 6. dubna 2020, pro veřejnost se klip zveřejnil až nyní. Pod vizuálem je podepsaný kameraman Dominik Kučera a na zvuku pracoval dvorní zvukař 20 Minutes Adam Pakosta.
20 Minutes jsou na scéně již 10 let, proto na konec roku chystají velkou narozeninovou oslavu “pokud všechno dobře dopadne, nebudeme oslavovat jen 10 let vzniku kapely, ale i solidaritu lidí,” uzavírá frontmanka Simona Katzer.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE