Adam Pavlovčin alias ADONXS přichází s novým videoklipem

ap 1

Po úspěšném vydání debutového alba Age of Adonxs, ze kterého se singly Game a Moving On držely na předních místech hudebních žebříčků českého a slovenského rádiového éteru, přichází Adam Pavlovčin alias ADONXS (čti Adonys) s horkou letní novinkou s názvem No Common Measure.                                                    

Jak zpěvák vlastními slovy popisuje, skladba je poctou jedinečným a talentovaným performerům, kteří definovali jeho uměleckou cestu a stáli při něm od začátku jeho hudební kariéry. Jak sám zpívá v chytlavém refrénu It is all about us, (Všechno je to o nás) což myslí opravdu doslovně a odkazuje tak na jedinečnost jeho komunity a blízkého okolí, které srší talentem a inspiruje ho na jeho cestě. No Common Measure je pro mě skladba, která se mi okamžitě asociuje s dobrou náladou a obrovskou dávkou energie. Významově vypráví o pocitu byt viděn a respektován a zároveň je o vzájemné cestě a mezilidské podpoře. V mém případě se vztahuje na můj nejbližší okruh, skvělé a ohromně talentované umělce a performery, kteří mě podporují, inspirují a společně se mnou šlapou můj kariérní chodníček již několik let. Věřím, že lidem přinese pozitivního ducha a když si budou zpívat refrén It is all about us se budou cítit sebevědomě a krásně,“ dodává ADONXS.

Název No Common Measure nevznikl náhodou. V terminologii poezie se tak říká střídavému rýmu. Druhým smyslem tohoto výrazu je něco nebo někdo, na koho se dá použít běžné měřítko. Sam ADONXS sice ve svých písničkách aplikuje střídavý rým poměrně často, ale v životním nastavení a stylu se běžnému měřítku rozhodně vymyká. Rovněž jako reálné postavy, které nám zpěvák představuje ve svém dynamickém videoklipu. Jsou to především vynikající tvůrci, kteří reálně doprovází ADONXSE na jeho umělecké a osobní dráze. Tudíž ADONXS tím způsobem diváky seznamuje se svými kolegy a přáteli, z nichž každý je pro něj velkou inspirací. Samotný klip je po umělecké stránce pojatý velmi odvážně a jedinečně. A to filmovým způsobem na světové úrovni, což lze spatřit jen opravdu výjimečně.

Videoklip No Common Measure byl natočen v pražském hotelu Andaz a v Tretters baru v Obecním domě, pod záštitou režiséra Ruyho Okamury, který má za sebou spolupráce s umělci jako Mikolas Josef, Ewa Farna, Teya & Salena z Eurovize. Pod produkcí Closer na klipu opět pracoval více než 30členný tým, a to se opravdu pozitivně podepsalo na výsledku. Skladba společně s videoklipem vychází dnes v pátek 28.7. na všech streamovacích platformách a na YouTube:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

ADONXS Pocta lidem, kteří ho inspirují

Je skutečným popovým objevem česko-slovenské hudební scény, byť se na něj u nás zatím příliš velká pozornost neupírá. Říká si ADONXS, číst se to má Adonys. Ve skutečnosti se jmenuje Adam Pavlovčin a na kontě už má několik počinů, které jeho osobitost dokazují. Jsou to videoklipy i koncerty. S novou písničkou šlape dál. TEXT: PETR LAJER FOTO: ARCHIV UMĚLCE, LUKÁŠ…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE