ADONXS zve v novém klipu GAME do temného světa her a panenek

adonx

Po prvním úspěšném singlu Moving On přichází Adam Pavlovčin alias ADONXS (čti Adonis) se svým očekávaným dvoj-singlem. Jeho první polovinu s názvem Game si můžete poslechnout od 19.8. a stejně jako u debutového singlu nebude chybět ani ambiciózní videoklip.

„Game je pro mě nevíce mainstreamovou skladbou na chystaném albu, a to je i jedním z důvodů, proč jsem ji chtěl vydat ještě v létě. Žánrově je to, jak jsme si zvykli s producenty říkat, „sentimentální pop“. Jde o taneční skladbu s ne úplně veselým textem.“, říká na úvod ADONXS. „Game je pro mě hra, kterou mnoho z nás hraje dennodenně. Hra, ve které se umělec ocitne, když vstoupí do světa šoubyznysu, stejně jako hra, která se často objevuje v partnerském a intimním životě. Velmi snadno se sáváme něčí hračkou, něčí panenkou a je náročné najít hranici mezi tím, co chceme my a tím, co po nás vyžaduje okolí. Taková hra s námi dokáže někdy pěkně zamést“, dodává zpěvák.

Právě analogie se hrou s panenkami je klíčová pro klip k písni Game. Tento svět panenek je tak trochu temný, velmi queer, lehce kinky, ale 100 % aesthetic. Na videoklipu spolupracovala i slovenská televize Markíza v propojení s jejich novými i známými postavami seriálu Pán Profesor. Tyto postavy ztvrárnily v klipu Adonxsovy prodejce a společníky. Klip, na kterém se podílel padesátičlenný tým, zastřešila pražská produkce Closer. Do režisérské židle usedl znovu Jiří Horenský, kamery se ujal zahraniční talent Stephan Muhlay, práci hlavního výtvarníka obstarala Mariana Kuchařová, choreografii si vzali na starost Kristína Tukan Martanovičová a František Čech a o styling se postarala Katarína Chválová.

Na skladbě Game spolupracoval, kromě stálého týmu – Oliver Fillner, Marek Rakovický a Tomáš Lobb i Dave Kutch, který je i mastering inženýrem umělce The Weeknd.

Videoklip Game:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE