ADONXS zve v novém klipu GAME do temného světa her a panenek

Po prvním úspěšném singlu Moving On přichází Adam Pavlovčin alias ADONXS (čti Adonis) se svým očekávaným dvoj-singlem. Jeho první polovinu s názvem Game si můžete poslechnout od 19.8. a stejně jako u debutového singlu nebude chybět ani ambiciózní videoklip.

„Game je pro mě nevíce mainstreamovou skladbou na chystaném albu, a to je i jedním z důvodů, proč jsem ji chtěl vydat ještě v létě. Žánrově je to, jak jsme si zvykli s producenty říkat, „sentimentální pop“. Jde o taneční skladbu s ne úplně veselým textem.“, říká na úvod ADONXS. „Game je pro mě hra, kterou mnoho z nás hraje dennodenně. Hra, ve které se umělec ocitne, když vstoupí do světa šoubyznysu, stejně jako hra, která se často objevuje v partnerském a intimním životě. Velmi snadno se sáváme něčí hračkou, něčí panenkou a je náročné najít hranici mezi tím, co chceme my a tím, co po nás vyžaduje okolí. Taková hra s námi dokáže někdy pěkně zamést“, dodává zpěvák.

Právě analogie se hrou s panenkami je klíčová pro klip k písni Game. Tento svět panenek je tak trochu temný, velmi queer, lehce kinky, ale 100 % aesthetic. Na videoklipu spolupracovala i slovenská televize Markíza v propojení s jejich novými i známými postavami seriálu Pán Profesor. Tyto postavy ztvrárnily v klipu Adonxsovy prodejce a společníky. Klip, na kterém se podílel padesátičlenný tým, zastřešila pražská produkce Closer. Do režisérské židle usedl znovu Jiří Horenský, kamery se ujal zahraniční talent Stephan Muhlay, práci hlavního výtvarníka obstarala Mariana Kuchařová, choreografii si vzali na starost Kristína Tukan Martanovičová a František Čech a o styling se postarala Katarína Chválová.

Na skladbě Game spolupracoval, kromě stálého týmu – Oliver Fillner, Marek Rakovický a Tomáš Lobb i Dave Kutch, který je i mastering inženýrem umělce The Weeknd.

Videoklip Game:

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA