Aiko upozorňuje, jak důležité je si správně přát

aiko

Zpěvačka Aiko patří k nejvýraznějším tvářím současné popové scény. Její hudba nabízí světový sound, charismatický vokál a témata dnešní doby, které sama prožívá. Optimistická píseň Lucky Streak vznikla ve spolupráci s producentem Verskotzim v Los Angeles. Videoklip, který skladbu dotváří, natočil Michael Nováček. Novinku je možné najít na streamovacích službách i kanále YouTube od 9. června 2023.

Současná doba je často spjatá s duchovnem, ezoterikou, návratem k čarodejnictví a rituálům. Tato témata jsou s písní Lucky Streak spjatá, především tedy rituál správně vysloveného přání. „Myslím si, že mám ve věcech často štěstí. Samozřejmě se vše střídá – období, kdy se mi daří s obdobím, kdy mám pocit, že mi končí svět a vše intenzivně prožívám. Většinu času jsem ale optimistická a věřím, že vše dobře dopadne. Když se podívám kolem sebe, mám pocit, že se spoustě lidem plní jejich přání. Refrén a text jsem tedy postavila na myšlence ‚Buď opatrný, co si přeješ, protože se ti to může splnit!‘,“ komentuje Aiko.

Na novince zpěvačka a autorka spolupracovala s hudebníkem a producentem Josephem Davidem Verschaetsem alias Verskotzim, s nímž se potkala v Los Angeles kvůli songwriting campu. „Chtěla jsem, aby skladba probouzela pocit hravosti, byla taneční, ale zároveň nesla message. Vše si právě sedlo ve slunném Los Angeles, kde počasí vybízí k relaxu, ale stále panuje americké workoholické tempo. S Verskotzim jsme si okamžitě sedli a hned se mu podařilo uchopit náladu songu, kterou jsem chtěla předat. Lucky Streak jsme postavili na výrazném přímočarém kopáku a doplnili rockovou kytarou,“ říká Aiko.

Dějový videoklip z dílny Michaela Nováčka, který točil například pro kapelu Slza nebo zpěvačku Pam Rabbit, dokresluje téma magie a zve na čarovnou zahradní párty. A stejně jako každý videoklip Aiko je postavený na precizním vizuálu a designu.

Videoklip Lucky Streak:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE