Album nikdy nevydaných písní Michaela Jacksona jde do dražby

Smrt Michaela Jacksona zasáhla všechny a po ní se na trhu objevily už dvě desky, kde se objevily nevydané skladby. Nyní přichází další album dosud nevydaných písní Michaela Jacksona. Devět nezveřejněných skladeb se objeví na novém albu. Jde však o skutečný unikát, který si nebude moci koupit každý zarytý fanoušek.
Toto album totiž získá pouze jeden jediný člověk, jde totiž do dražby do aukčního domu Gotta Have Rock and Roll v New Yorku. Aukce je veřejná a potrvá od 19 – 28 července. Na tomto albu se nachází devět skladeb, které dosud nebyly vydány. Celkově na albu majitel najde dvanáct nahrávek. Monster, Breaking News a Keep Your Head Up už vydány byly avšak v mixech.
Vyvolávací cena tohoto unikátního kousku je padesát tisíc dolarů. Ovšem organizátoři předpokládají, že se částka vyšplhá hodně vysoko, přes milion dolarů. Předmětem aukce však není jen toto album, ale také mnoho dalších věcí, jako například spoustu osobních věcí Michaela Jacksona.

Sponzorováno

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Bad Joker’s Cream – Behind the Mask

BAD JOKER’S CREAM – BEHIND THE MASK STACEE ROXX – LEAD VOCALS, GUITARS TOMMY ACE – BASS, BACK VOCALS JAMIE LEE CASTER – GUITARS DAVE J. – DRUMS RECORDING: STUDIO “PANTHEON” – LIVE RECORDING GM STUDIO – VOCALS TONDA RICHTER – ARRANGEMENT SWEET STACEE STUDIO – MIX/MASTERING ALBUM ART: MICHAELA PAULINI – PHOTOS JINDRA VRAGA…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se