AlexiaH & Martin Klinčúch – Kúzlo Vianoc

kuzlo

Alex Haňdiaková a Martin Klinčúch představují své debutové duet s názvem Kouzlo Vánoc. Ve videoklipu se kromě zpěváků objeví i Diana Hágerová a Roman Juraško s dcerkou Izabelkou, zda bubenice Nikoleta Šurinová.

Odkaz na videoklip zde:

 

Melodie skladby hrála v mysli zpěvačky už od malička, ale veřejnosti se ji rozhodla představit až teď: “Je to moje srdcovka a v podstatě úplně první písnička, kterou jsem kdy vymyslela. Měla jsem ji v hlavě už od malička a byla pro mě tak silná, že jsem si ji zapamatovala až dodnes, “řekla Alex. Text byl původně napsán v angličtině, o jeho slovenský verzi se postaral Marián Bezannes. “Chtěla jsem, aby byla skladba osobnější a v mém rodném jazyce,” popisuje zpěvačka. S Martinem, který aktuálně hraje iv seriálu Pan profesor, se zná už od malička a jsou velmi dobří přátelé. “Tuto písničku jsem si vždy představovala jako duet. S Maťom trávím spoustu volného času. Krásně zpívá, takže mi hned napadlo, jestli nevytvořit něco společného, ​​”dodává.

V písni zní i hudební umění Nikolety Šurinovej, která se zviditelnila i účastí v show Česko Slovensko má talent. Svou dokonalou hrou na bicí dodává skladbě správnou gradaci.

Režii videoklipu si vzala pod taktovku Katarína Plevová, o kameru a střih se postaral Ľuboš Fiala. Úkoly herců ve videoklipu se s radostí ujali Diana Hágerová a Roman Juraško s dcerkou Izabelkou. “Natáčení videoklipu mělo takovou úžasnou atmosféru, že jsme si chvilkami připadaly jakoby již opravdu byly Vánoce. Vše do sebe pěkně zapadalo. Na každém členu týmu bylo vidět, že mu na tomto projektu záleží. To jsou ty momenty, kdy práce není prací. Stejně jsme se cítili i my. Radost pracovat-nepracovat s takovými lidmi, “těší se Diana. “Pro Izabelku to byl první opravdový kontakt s kamerou a přestože jsme to tušili, protože doma je to malá zpěvačka a herečka, úplně nás dostala. Natáčení si užívala do poslední chvíle. K celému skvělému zážitku u ní dopomohl i psík, který s námi celé natáčení absolvoval, “dodává Roman.

Právě pejsek Dusty (jehož paničkou je ve skutečnosti Alex) je důležitým prvkem a indicií v ději videoklipu. Na jeho začátku se totiž prostřednictvím kresbičky malé Izabelky dozvídáme, že by si velmi přála sourozence. Její rodiče si to všimnou a připraví si pro ni vánoční překvapení. Jako poslední dárek si pod stromečkem rozbalí modrou dětskou ponožku, kterou jí Diana s Romanem oznámí, že se v následujícím roce sourozence opravdu dočká. Na autenticitě celého příběhu přidává i fakt, že Diana s Romanem miminko skutečně čekají. Na závěr klipu si pozorný divák všimne několik detailů, které ho celý propojují. Náramek na ruce, zmíněný pejsek, či fotografie prozradí, že Alex s Martinem si v klipu zahráli dospělou Izabelku s jejím bratrem. “Výsledek naší společné práce je neskutečný. Když jsem viděla finální sestřih videoklipu, zůstala jsem bez slov. Bylo to přesně takové, jaké jsem chtěla. Katka a LuFi se postarali o to, aby se můj malinký sen stal skutečností. Pokora a radost, kterou jsem cítila i od Diankov, Romana a Izabelky mě naplnili pocitem, který je k nezaplacení. Věřím, že se při poslechu této skladby a sledování videoklipu k ní, dostane k lidem klid a láska. Protože to je skutečně to, co včetně zdraví potřebujeme nejvíce. Všem i takovýmto způsobem přeji krásné a štědré svátky, “uzavírá Alex.
Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE