Amber Run přiváží svoji emocemi nabitou show do Prahy!

Amber Run zaujali svým koncertem již v roce 2019 na festivalu Colours of Ostrava. Nyní se představí 24. května v pražském Rock Café.

Tříčlenná britská kapela v obsazení Joe Keogh (zpěv/kytara), Tomas Sperring (basa) a Henry Wyeth (klávesy) získala od svého vzniku v roce 2012 početnou fanouškovskou základnu, přes 800 milionů přehrání na streamovacích platformách a platinový singl ‘I Found’.

Kapela se dala dohromady v Nottinghamu a zaujala již prvním albem ‘5AM’, které produkoval Mike Crossey (Arctic Monkeys, The 1975, Foals, Two Door Cinema Club). S dalšími nahrávkami se dostali posluchačům pod kůži emotivně silnými skladbami, upřímnými texty, nasazením při koncertech i vynikajícími videoklipy. Jejich singl ‘Fickle Game’ bylo možné slyšet v americkém dramatu Suits, zatímco singl ‘I Found’ žije svým životem na platformě TikTok, kde inspiroval více než půl milionu lidí k tvorbě videí.

Letos na jaře se mohou fanoušci těšit na nové album ‘How To Be Human’, které vyjde v dubnu.

Vstupenky: bit.ly/AmberRun_RockCafe

Koncert přináší Charmenko Czechia.

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se