Americká pop-rocková senzace PVRIS míří do Lucerna Music Baru

pvris 1920x10051 1

Americká pop-rocková kapela producentky, zpěvačky a multiinstrumentalistky Lyndsey Gunnulfsenové, PVRIS, míří do pražského Lucerna Music Baru. 29. dubna tady rozjede svoji elektropopovou, synth-popovou a alt-rockovou smršť. Naposledy se PVRIS v Praze ukázali coby support Fall Out Boy a předvedli perfektní show. Nenechte si je ujít tentokrát jako headlinery. Večer otevře speciální host – americká zpěvačka Scene Queen. Vstupenky za 626 Kč pořídíte od pátku 12. 1. 10:00 na musicbar.cz a goout.cz. Cena na místě 690 Kč. Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/pvris-us-2/.

Už celou dekádu si Lyndsey Gunnulfsenová razí svou vlastní cestu hudebním světem s projektem PVRIS. V roce 2014 oslnila debutem White Noise, dostala se na velká pódia a vydobyla si své místo na rockové scéně. Lynn začínala s metalcoreovou kapelou o pěti členech, dnes patří k tomu nejzajímavějšímu, co může rocková scéna nabídnout a zvládá to s pouhým jedním stálým členem kapely a koncertním bubeníkem. PVRIS jsou unikát, který oslovil i velká jména, v minulosti dělali support například Fall Out Boy, Muse, 30 Seconds To Mars nebo Paramore.

„Mým úkolem, jako umělkyně, rozhodně není vyhovět nějakým trendům nebo snad nostalgii posluchačů. Musím se řídit tím, k čemu se cítím nucena, a snažit se odhalit, jaké pravdy a poselství v tom mohu najít. Vždycky musím přijmout riziko změny a věřit, že každá fáze mojí hudby bude rezonovat právě s tím, s kým rezonovat má,“ říká Lyndsey ke své proměnlivé tvorbě.

A důkazem, že hudba PVRIS rezonuje s tím, s kým má, jsou posluchači, kterých jen na Spotify PVRIS přiláká víc než dva miliony za měsíc. Nejstreamovanější skladba Burn It All Down (oficiální theme song hry League of Legends pro světový šampionát roku 2021) má neuvěřitelných 68 milionů poslechů a poslechy v řádu několika desítek milionů mají i další featuringy.

Mimo jiné i díky mnoha významným spolupracím s umělci jako je Mike Shinoda, Raye nebo 070 Shake, získávají PVRIS víc a víc fanoušků a neotřesitelnou pozici v hudebním světě. Zahanbit se však nenechávají ani ve své sólo tvorbě. Vloni vydali už čtvrté studiové album Evergreen, na kterém opět ohýbají hranice žánrů a nebojí se riskovat.

Jako speciální host se před PVRIS představí americká zpěvačka a skladatelka Scene Queen, která si vytvořila vlastní žánr – bimbocore, takový subžánr metalcoru s feministickou tematikou. Nenechte si ujít

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE