Američtí Divine Attraction chystají křest nového singlu do Prahy a Ostravy

Divine Attraction, tedy Cory Simon (zpěv, kytara, klávesy) a Brian Bothwell (bicí), jsou indie poprocková kapela původem z Los Angeles. Co je na nich ovšem, kromě hudby, zajímavého, je fakt, že se v roce 2015 rozhodli přestěhovat z USA do České republiky (konkrétně do Třince a Ostravy).
Kapela vznikla v roce 2007 původně jako trio a začala velmi rychle koncertovat po západním pobřeží USA, kde v roce 2011 vyhrála národní soutěž hudebních skupin, v níž porazila zhruba pětistovku konkurentů.­­ O rok později přišla pro Divine Attraction nabídka na šestitýdenní šňůru po České republice v rámci EXIT Tour (kulturně-vzdělávací program ve spolupráci se středními školami a neziskovými organizacemi) a kapela si Českou republiku a její publikum oblíbila natolik, že opustila Los Angeles a vydala se na cestu za dobrodružstvím.
Z hlediska hudebního směřování se duo profiluje víceméně jako představitel indie popu, poprocku či, soudě podle nového singlu a klipu, electropopu. Singl se jmenuje Technicolor Love a video k němu vzniklo v lokacích severního Hollywoodu, když se Cory a Brian vypravili letos v létě na dvouměsíční návštěvu domovského Los Angeles.
Pražský koncertní křest novinky mají Divine Attraction naplánovaný na 20. září do Cross Clubu (jako host se představí Albert Černý z Lake Malawi) a ten ostravský na 30. září do Barrák Music Clubu.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gUfHbZ0aHUA[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE