Angels & Airwaves mají novinku. Singl Rebel Girl přichází po třech letech

Už je to sedm let, co multiplatinová alternativně rocková kapela Angels & Airwaves vystoupila živě. Čekání však skončilo, skupina totiž nedávno oznámila turné a dokonce i nový singl Rebel Girl.
Píseň je první vlaštovkou z připravované desky a současně i filmového projektu. Fanoušci se tak dočkali nových informací poprvé od roku 2016, kdy skupině v čele s exfrontmanem blink-182 Tomem DeLongem vyšlo EP Chasing Shadows.
„Rebel Girl je lovesong kombinující mou posedlost novou vlnou, pop funkem a stadionovým rock’n’rollem,“ řekl DeLonge o skladbě. Inspiroval se nejen oblíbenými hudebními vlivy, ale i vesmírnou tématikou. Ta je totiž další oblastí, jež se odráží v tvorbě Angels & Airwaves.
Rebel Girl zažije koncertní premiéru na začátku září tohoto roku, kdy skupina vyjede na turné po severní Americe. Kromě novinky určitě zazní i písně z alb We Don’t Need to Whisper, The Adventure, I-Empire, Love: Part Two a The Dream Walker.

 
 
 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

ANGELS & AIRWAVES Lidi od nás očekávají neočekávatelné

Kytarista a frontman kapely Angels & Airwaves Tom Delonge mluvil v rozhovoru pro Rock&Pop nejen o novém albu Lifeforms a o svých oblíbených UFO, ale také naznačil možný budoucí reunion s Blink-182, které zakládal. TEXT: JAN MARTINEK FOTO: JONATHAN WEINER Vydáváte nové album Lifeforms po několika letech, k tomu uprostřed pandemie. Jaké to je? Je to skvělé, ale zároveň to má plusy i minusy.…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE