Anna K. v novém singlu sdílí šťastný konec jedné životní etapy

Po velkém úspěchu rádiových hitů „Na malou chvíli“ a „O Tobě i O mně” přichází Anna K. s již v pořadí třetí písní z připravované desky „Údolí včel”. Nové album vyjde po šesti letech na podzim tohoto roku a ponese po aktuální hudební novince název.

„Údolí včel”, skladba, která dává název i budoucí desce, je duet s životním partnerem a kytaristou Tomášem Varteckým. Ten je zároveň autorem hudby a textu. „Skladba oslavuje sílu naší lásky, která nám pomáhá překonávat překážky na společné cestě už řadu let“, říká Anna K. a dodává: „Údolí včel je moje naprosto milovaná věc, je to balzám, je to útočiště, je to láska, jsou to léta vzletu i pádu, je to prostě síla“. Na produkci připravované desky se podílí proslulý americký producent Chris Lord-Alge, jenž za svou práci získal několik cen amerických Grammy. Vydání dlouho očekávané desky je naplánováno na letošní podzim. Album vyjde opět pod značkou BrainZone (Světlo 2017).

Nové skladby naživo se fanoušci dočkají na všech koncertních zastávkách, mimo jiné na putovním festivalu Hrady CZ, kde zpěvačka vystoupí vždy v pátek od 23:15. „Slavím letos 30let od vydání debutové desky a festival Hrady je moje srdeční záležitost. Tak jsem se rozhodla, že to tam s fanoušky pořádně oslavíme“, těší se zpěvačka Anna K.

Letošní léto a podzim budou pro zpěvačku Annu K. pestré. Kromě koncertování se rozjedou hned dvě natáčení. K nové písni vznikne o prázdninách videoklip a na podzim také padne první klapka k dokumentu o životě této výjimečné české zpěvačky. V režii Davida Síse zrekapituluje Anna K. milníky a v paměti uložené zásadní události svého života. Dokumentární film producenta Víta Bělohradského vzniká u příležitosti výročí 30 let, kdy Anna K. vstoupila se svým debutem “Já nezapomínám” na českou hudební scénu. Realizaci nabitého programu, včetně termínů koncertů, můžou fanoušci sledovat na sociálních sítích Anny K.

Videoklip Údolí včel:

 

Sponzorováno

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se