Arakain oslaví 35 let na scéně ve velkém stylu

Již 3. března 2017 odstartuje opravdu originální narozeninové turné skupiny Arakain.  V každém místě se odehrají ve dvou po sobě jdoucích dnech, dva naprosto odlišné koncerty.  Naplánováno je 30 koncertů v 15 místech po celé ČR. První dva koncerty se uskuteční 3. a 4. března tradičně v Polné u Jihlavy.
První den bude vždy UNPLUGGED  vystoupení.  Bude to poprvé za 35 let, kdy budou fanoušci moct zhlédnout takový koncert v podání Arakainu.  „V žádném případě však nepůjde o přehrávání pouze pomalých skladeb v této originální aranži,“ dodává Honza Toužimský
Druhý den se vrátíme do doby, ve které se Arakain prosadil na pozici tahouna, v té době, vznikajícího Československého Thrashmetalu.  „Vyslyšeli jsme opakované prosby fanoušků a v rámci pětatřicetin se vrátíme do doby alb Thrash the trash a Shizofrenie. „ Bude to jízda, sekundovat nám bude kapela té doby Kryptor, která slaví pro změnu třicetiny,“ doplňuje Jiří Urban.
Vstupenky na narozeninové turné jsou již v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketart, v Arakain e-shopu a lokálních předprodejích.  Jsou jak na jednotlivé koncerty, tak i na oba za zvýhodněnou cenu.
 

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box