ATMO music, Sofian Medjmedj a Reginald vydali společný song a vyráží na turné

atmo 1

Hvězdné uskupení ATMO music, vycházející star české pop music Sofian Medjmejd a rapper a producent Reginald navazují na svou dosavadní vzájemnou spolupráci a oznamují termíny společného tour „okey.“, které předznamenává společný stejnojmenný singl. Od 7. ledna je možné ho poslouchat na všech streamovacích službách. Tato trojice slibuje sedm nadupaných koncertů s jedinečnou atmosférou.

Singl okey. vznikl v kooperaci všech umělců – Reginalda, Sofiana Medjmedj a Hanka z ATMO music –  právě na podporu společné show. Každý do songu vnesl kus sebe a výsledkem je moderní melodický rapový track. O hudební produkci se postaral Reginald. „Tenhle track jsme udělali nejdřív se Sofianem přes FaceTime, kde jsme nastřelili hudbu a finální text i produkce pak vznikly během chvíle. Myslím, že právě v tom je kouzlo celého tracku,“ komentuje Reginald.

Fanoušci se mohou těšit na ojedinělý zážitek nabitý energií po podzimní koncertní pauze. Okey. tour startuje 18. února v Plzni a končí 5. března v Pardubicích, pražský koncert v Lucerna music baru proběhne 1. března. V rámci koncertů nebudou chybět společné hity ani vlastní tvorba všech interpretů.

Mladý český popopvý zpěvák s přesahem do r`n`b a rapu Sofian Medjmedj je stále v širším povědomí fanoušků, ale i samotných muzikantů. Loni vydal úspěšnou debutovou desku 19, díky které se stal jedním z nejposlouchanějších mladých tváří na Spotify. Jeho talent objevili také hudební kolegové jako například zpěvačka Ewa Farna, které na desce Umami hostuje v písni Reinkarnační. Nebo rapper Orion, pro něhož nazpíval na album Teritorium III skladbu City cowboy.

Rapper Reginald se loni po delší pauze ohlásil úspěšným songem Easy Easy, k němuž následoval velký ohlas skrze sociální sítě. Okamžitě se to projevilo v poslechovosti jeho songů na Spotify a nyní má na svém profilu přes 140 tisíc posluchačů. Reginaldův melodický rap má energický a pozitivní vibe, ale svůj talent ukazuje i jako producent a v rámci spolupráce pro ostatní umělce, kdy se podílí na jejich tvorbě po textové i hudební stránce.

Parta ATMO music v čele s rapperem Hankem si svou fanouškovskou základnu vydobyla už dříve prostřednictvím známých hitů Valerie, Ráno, Andělé a nyní i přes změnu členů kapely pokračují v úspěšných singlech. Patří tak mezi nejsplouchanější české popové skupiny na Spotify a nechybí téměř na žádném letním festivalu.

Vstupenky jsou již v prodeji na portálu https://www.smsticket.cz/skupiny/439-atmo-music-sofian-medjmedj-reginald-tour-2022.

Termíny „okey.“ tour:

  1. 2. 2022  Plzeň – Anděl Music Cafe
  2. 2. 2022  Liberec – Bunkr
  3. 2. 2022  Brno – Melodka
  4. 2. 2022  Třebíč – Roxy
  5. 3. 2022  Praha – Lucerna Music Bar
  6. 3. 2022  Děčín – Garage
  7. 3. 2022  Pardubice – Žlutý pes
Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE