Ben a Mateo zpívají letošní letní song č. 1

BenMateo nataceni klipu Lehatko 3

Že letošní léto bude bez pořádného letního hitu? Omyl! Tentokrát si zdravě nakažlivý letní song vzali do parády Ben & Mateo. Jejich novinka se jmenuje Lehátko a stačí chvilka, aby si ho člověk zpíval s nimi!

Novou píseň a klip Lehátko najdete zde:

Teenagerská dvojice, která zhlédnutí svých videoklipů na webových platformách počítá na statisíce, se v rychlém sledu (po nedávné skladbě Náhradní plán) představuje s další písničkou – a to krátce poté, co se kluci stali hvězdami nedávného seriálu Agrometal na Primě, v němž si střihli vtipné, ač drsné rapperské duo Vzteklý včely.

Oproti jejich seriálovému songu je Lehátko romantika, jak má být. „Máme se fajn, máme se fajn, pijeme drinky, slunce svítí, my jsme na lehátku…,“ zpívají Ben & Mateo v songu, ke kterému natočili i letní videoklip. „Naše písnička má Summer vibe, natáčení jsme si užili, protože jsme jen leželi na lehátku a měli chill,“ shodují se kluci. „Natáčení bylo ještě před začátkem prázdnin, ale díky klipu a písničce už jsme měli letní náladu,“ doplňuje Mateo.

A i když klip vypadá, jako kdyby byl točený na pláži u moře, ve skutečnosti celý vznikl v Praze na opuštěném hřišti. Ostatně tento fakt kluci na konci klipu odhalí a video tak vyvrcholí nečekaným vtípkem. Zajímavostí je i to, že celé video se natáčelo takzvaně na Onetake, to znamená, že je klip bez střihu, takže všichni museli dělat vše přesně do hudby, bez jediné chybičky. I samotní Ben s Mateem dávají o prázdninách před horami přednost moři. „Ano, už se těšíme na pláže, vlny a sluníčko,“ shodují se. Už v srpnu je ale čekají další koncerty, 19. srpna třeba vystoupí na velkém pražském koncertě O SUMMER TOUR – ten pořádá hudební TV Óčko, na které jsou klipy Bena & Matea pravidelně k vidění.

Nadcházející koncerty

Kluci nezanedbávají ani živé koncertování, nejbližšími termíny jsou:

19. srpna – O SUMMER TOUR, Praha

26. srpna – koncert, Aquapalace Praha

27. srpna – Ahoj prázdniny, Tišnov

8. září – Dny Prahy

9. září – Oslavanské historické slavnosti, Oslavany

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE