Best Time s Helloween

Venku je nová pecka “Best Time”. Je připomínkou, že tento měsíc se ponese v duchu nákupů nové desky německých powermetalistů Helloween.

Užijme si něco statistiky. Deska “Helloween” je eponymní šestnácté studiové album stejnojmenné německé power metalové kapely, vydané 18. června 2021.

Album je prvním vydaným v sestavě „Pumpkins United“, která znamenala návrat původního člena Kai Hansena (sólová kytara a zpěv) a Michaela Kiskeho (zpěv) v roce 2016, kromě pětičlenné sestavy aktivní od roku 2005 .

“Helloween” je první album s Hansenem od “Keeper of the Seven Keys: Part II” a první s Kiskem od roku 1993, kdy se skupina vydala originálním směrem s albem “Chameleon” a a byla za to ortodoxními fans potrestána. Album “Helloween” bylo vydáno šest let po svém předchůdci “My God-Given Right” (což je nejdelší pauza mezi dvěma alby kapely), je také prvním albem, na kterém účinkuje více než jeden zpěvák, konkrétně tedy Hansen, Kiske a Andi Deris, z nichž všichni vystupovali jako jedinci zpěvák na předchozích albech.

Naživo u nás má v plánu all singing stars kapela zahrát 22. a 23. dubna 2022.

“Best Time” si poslechnete zde:

Související články

Komentáře