Beyond the Veil vydává nové EP “The Hunter’s Fate”

beyond

The Hunter’s Fate je kombinací mnoha extrémních metalových prvků, včetně death metalu, deathcore a black metalu. EP klade silný důraz na prvky a témata přítomná v hororu, čímž je pevně umisťuje do žánru horrorcore.

The Hunter’s Fate, založený na hororovém námětu, je natočen podle videohry Bloodbore inspirované Loveraftem a hluboce se ponoří do tradice lovcova snu. Otec Gascoigne zkoumá tragédii, kterou je život lovce. Covenant of the Vilebloods nahlíží hlouběji do příběhu královny Analise z hradu Cainhurst, která je vládkyní Vilebloods. Mariina noční můra se rozšiřuje o noční můru, kterou jsou zimní lucerny.

Beyond the Veil jsou 3členná americká a německá extrémní metalová kapela z Los Angeles, CA. Kapela vznikla na začátku roku 2022 ze sbírky metalových hlav, kteří chtěli vytvořit vlastní značku těžké hudby. Kapela začala jako deathcore počin, ale jak se vyvíjela, začlenila více prvků black metalu, death metalu a přidala zaměření na horor, aby se stala horrorcore počinem, kterým jsou dnes.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE