Blue Uandi představují hyperpopový singl How Can I Stop

Blue Uandi vydávají novou skladbu „How Can I Stop“. Hyperpopový track je prvním z připravované série singlů, které bude duo postupně vydávat během roku.

Série se bude věnovat zkoumání a prolínání různých identit; hudebních, vizuálních, i žánrových. Jednotlivé singly tak ponesou různorodou náladu od reggaetonu, trapu, experimentální elektroniky, EDM až po hyperpop. Ten ostatně jasně převládá právě v „How Can I Stop“.

„How Can I Stop vypovídá především o všudypřítomném overthinkingu, přehnaném přemítání na věcmi. Ti, kteří se ve své hlavě zacyklují nadměrným přemýšlením a zapomínají zkoušet, nebo nedej bože chybovat, to podle mě pochopí nejlépe,” popisuje skladbu Konvička. „Nadměrné přemýšlení v oblastech jako jsou vztahy, sebehodnocení nebo porovnávání se s jinými je zkrátka prokletí,” doplňuje Machovský.

Blue Uandi nezapomněli ani na detail podtrhující jejich hravý přístup k tvorbě. Každý singl bude opatřen coverem v podobě sběratelských kartiček. Blue Uandi tvoří zpěvák a pianista Martin Konvička spolu s producentem a kytaristou Davidem Machovským. Oba mají zkušenosti v rozmanitých žánrech, v tvorbě se spoléhají pouze na svůj instinkt i neustále se přetvářející škálu emocí. V loňském roce debutovali EP „1000 Braids“. “How Can I Stop” vychází na všech streamingových platformách i jako lyric video na YouTube v rámci platformy Wavzone.

Blue Uandi odehrají 17. října koncert v brněnském Kabinetu Múz, o den později pak v Paláci Akropolis v Praze.

YouTube “How Can I Stop (Official Lyric Video)”:

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA