Brněnská garážovka Ňuňu pokřtí debutové album na Flédě

Na nápisy „Poslouchej Ňuňu“ narážejí Brňané pěkných pár let prakticky kdekoli. Brněnská kapela Ňuňu jde svým fanouškům příkladem a vydává oficiální debutové album, které nazvala Poslouchám Ňuňu. Album vyjde na flash disku v podobě náramku a kapela ho ve velkém stylu pokřtí na Flédě 25. února 2017. Oslavu nové desky podpoří punk-rocková kapela Fancy Foxx a hard rocková partička Aeronaut. O afterparty se postará DJ Cliché.
Rock’n’rollová garážovka Ňuňu se na lokální scéně pohybuje už od roku 2013. Vydobyla si pověst energické trojice s jasným názorem a svérázným smyslem pro humor. Po čtyřech letech existence se kapela, která má za sebou několik neucelených nahrávek a 3 videoklipy, konečně dočkala oficiálního vydání alba. Nahrávalo se v brněnském studiu Indies ve složení Marťas (bicí), Filáč (kytara, zpěv) a Domin (baskytara). Na desce hostoval i Honza Homola z kapely Wohnout. Prostřednictvím serveru Kids and Heroes Magazine kapela pustila ven první singl nazvaný Bezďák. Epický a vtipný text doplňuje klasický rockenrollový nářez a Filáčův přidrzle punkový hlas.
Support přátelům z Ňuňu poskytne punk-rocková kapela Fancy Foxx, která pod vedením charismatické zrzavé kytaristky a zpěvačky odehrála kolem dvou set koncertů po celé ČR i v zahraničí, včetně turné s kapelou Totální Nasazení. Na kontě má dva singly Pro nás dva a Sue Suicide, vítězství v Shockparádě a dva videoklipy. Na jaře bude vystupovat jako support Che sudaka (ESP). Jako druhý předskokan Ňuňu zahraje hard rocková skupina Aeronaut inspirovaná kapelami Black Sabbath, Black Label Society a Ozzy Osbournem.
 

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box