Bubeník Blur Dave Rowntree udělá tečku DJ setem za narozeninovým mejdanem Tata Bojs na Metronome Festivalu

Velkou celodenní oslavu třicátých narozenin kapely Tata Bojs na Metronome Festivalu Prague 2018, uzavře hvězdný zahraniční host. S DJ setem přijede bubeník britských Blur Dave Rowntree. Svým programem doplní unikátní sestavu představitelů české hudební scény, která se na narozeninové oslavě sejde. Metronome Festival Prague 2018 proběhne ve dnech 22. – 23. června 2018 tradičně na pražském Výstavišti. Vstupenky jsou již v prodeji na stránkách festivalu a v síti Ticketpro.

„Dave Rowntree odehraje set plný hitovek, které všichni znají, s oblibou pouští například tracky Kaiser Chiefs, The Prodigy, Fat Boy Slim nebo i The Chemical Brothers, kteří u nás vystoupí živě. Bude to perfektní zakončení nejen narozeninové oslavy Tata Bojs, ale prvního dne festivalu vůbec,“ slibuje programová ředitelka Metronome Festivalu Prague Barbora Šubrtová.

Dave Rowntree, bubeník Blur, jedné z nejslavnějších britských kapel posledních dekád, jež mimochodem počítá svoji existenci od stejného roku jako Tata Bojs, tedy 1988, je jejím členem od samého začátku. Kromě hudby má mimořádně široké spektrum zájmů a profesí: je filmovým animátorem, v pauzách činnosti mateřské kapely se zabývá advokacií a na krajské úrovni je dokonce politikem, reprezentujícím labouristickou stranu. Milan Cais dodává: „Začíná to vypadat na perfektní večírek! DJ set Davea Rowntreeho bude, zdá se, skvělou třešničkou na našem narozeninovém dortu. Děkujeme a těšíme se!“

Kromě Davea Rowntreeho budou hosty narozeninové oslavy Tata Bojs na Metronome Festivalu Prague 2018 také Midi Lidi, Zrní a Umakart obnovený speciálně pro tuto příležitost. Všichni odehrají plnohodnotný zhruba hodinový koncert.

Z dalších účinkujících Metronome Festivalu Prague 2018 byli již ohlášeni například hvězdy elektronické hudby The Chemical Brothers, mladý písničkář Tom Odell, rockové ikony John Cale a David Byrne nebo Faithless DJ Set. Aktuálně jsou v prodeji vstupenky na stání i sezení, pro juniory od 12 do 18 let či VIP vstupenky. Nově Metronome Festival nabízí také slevy pro klienty České spořitelny a držitele ISIC karet. Vstupenky jsou v prodeji na stránkách festivalu a v síti Ticketpro.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE