Byt číslo 4 přichází s nový klipem k písni Znamení

Šumperská parta Byt číslo 4 patří k loňským objevům roku. Upozornila na sebe singlem Nechápu, který i s dalším singlem Můra rezonoval v médiích. Nyní skupina přichází s další punk-rockovu novinkou Znamení. Hudební produkce vznikla ve studiu „i“ pod dohledem Thoma Frödeho. Singl vychází v distribuci RedHead Records a už nyní je k dispozici na všech streamovacích službách.

Svou hudební tvorbu kapela staví na energickém punk rocku a textech, které vychází z osobních příběhů. Nápadně připomíná matadory české scény Vypsanou Fixu, dalo by se říci, že jsou jejich mladšími nástupci.

Píseň Znamení je inspirovaná odloučeními, u kterých si člověk nechce přiznat, že jsou konečná a trvalá. „Někteří z nás se vzdávají svých ideálů, nevědomky tak oslabují svoji duši na místech, na kterých mají druzí jen ty poslední kousky sebe. Zjištění, co je vlastně našim posláním, tak často předchází příliš dlouhé čekání na znamení, po kterém šance k napravení už není,“ popisuje myšlenku skladby zpěvák a kytarista Mazi.

Klip, za jejímž vznikem stojí režisér a kameraman Vladimír Špička, odráží smysl a význam samotného textu. Hlavní role ztvárnili Matylda Königová a Vojtěch Langhammer. Videoklip, který během dvou natáčecích dnů vystřídal hned několik lokací, by nevznikl bez vytrvalé pomoci několika desítek kamarádů a přátel kapely, jímž tímto kapela děkuje.

Videoklip Znamení:

Sponzorováno

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se