Čeští RnB zpěváci představují společný duet plný emocí

Andr3as feat. Dannie Ella a Remember Our Song 1

Singl s příznačným názvem Remember Our Song českému publiku představuje dvojice mladých RnB zpěváků Dannie Ella a Andr3as. Dannie Ella není na naší hudební scéně žádným nováčkem. Má za sebou četné umělecké spolupráce, například s hvězdami jako je Jiří Korn, Vladimír 518, David Koller, Ondřej Brzobohatý či Michal Pavlíček. Andr3as se podílel na singlech především hip hopových umělců jako jsou DJ Wich, Ektor, Moja Reč nebo slovenská zpěvačka Tina a zároveň skládá hudbu pro různé interprety na naší scéně. Píseň doprovází působivý videoklip, který si dvojice umělců sama režírovala.

Zpěváky pojí dlouholetá spolupráce. Už v době studií na konzervatoři spolu vytvořili jednu z prvních RnB a soulových kapel v ČR. Prvotní nápad udělat společnou písničku Remember Our Song vznikl už přibližně před deseti lety. Tehdy ale dvojici zpěváků nepřišlo, že je ten pravý čas ji vydat a skončila tak v šuplíku. Do světa se v upgradované podobě dostává až nyní. „Na tenhle duet jsem si vzpomněl, když jsem vybíral písničky na své debutové EP. Řekl jsem si, že by bylo fajn dát mu trošku modernější kabát. Oslovil jsem proto brazilského producenta Santiaga Ferreiru, který songu poté vtiskl finální zvuk. Společné tvoření nás s Dannie baví natolik, že jsme se rozhodli natočit společných singlů víc,“ popisuje zpěvák, art director a hudební producent Andr3as.

Písnička Remember Our Song vypráví o osudu, lásce, něze, míjení se, chladu, samotě, konci a znovunalezené naději. Video k ní si zpěváci režírovali sami, kamery se chopil vizuální mág Duc To Minh z kreativní agentury Urbantree. Natáčení se uskutečnilo na několika lokacích v Praze, v hlavních rolích se představili korejsko-německý tanečník Eugene Nam a modelka s česko-africkými kořeny Christina de Brito. Dannie Ella a Andr3as v klipu zosobňují vypravěče. Klip je natočen ve stylu fashion fotky a je plný kontrastů. „Střetává se v něm živá bytost s neživostí chladné urbanistické architektury jako symbolika srdce a rozumu. Zatímco Eugenův kreativní pohyb těla vyjadřuje city a touhu po komunikaci a naději, Christina svým zdánlivým stoickým klidem a přemýšlivou vyrovnaností zosobňuje uzavřenost a neústupnost. Kontrasty mohou ve vztazích způsobit to, že se lidé míjí nebo je naopak mohou spojit,“ popisuje zpěvačka a skladatelka s řeckými kořeny Dannie Ella.

Klip je ke zhlédnutí zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE