Chester Doom vydává nový singl „Anxiety“

“Anxiety” od CHESTER DOOM, hutné s jejich charakteristickým duálním buzzsaw kytarami, vzletnými vokály, které byly srovnávány s Brucem Dickinsonem z Iron Maiden, a bouchajícími rytmy, které se prolínají do zvuku plného 90. let, který si vytvořili ve svůj vlastní. moderní aktivní rock i klasické rockové hymny 80., 90. a 00. let.

„Je to náš první singl od vydání našeho EP ‚Masks‘ v červnu,“ říká baskytarista Glenn Arseneau. “Hudba pro tuto skladbu funguje už více než deset let, ale nikdy jsme pro ni nemohli najít ty správné vokály. Jakmile jsme se v roce 2020 spojili s (zpěvákem CHESTER DOOM) JoshemBestem, byla to jedna z prvních skladeb, které dal. jeho razítko a od té doby jsme toužili dostat to do světa.”

CHESTER DOOM obdrželi finanční prostředky od společností FACTOR a Music Nova Scotia a k dnešnímu dni (od ledna 2022) vytvořili přes 55 000 streamů Spotify. Jejich singly „Monsoon“, „Bleed“ a „Boxcutter“ se hrály v rádiích po celé Kanadě, USA, Velké Británii, Mexiku a Brazílii.

Sponzorováno

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se