Chloe Bailey po kouscích

Chloe Bailey

Zpěvačka Chloe Bailey odhalila kompletní seznam 14 skladeb své první desky In Pieces. Kromě „Pray It Away“ a její spolupráce s Chrisem Brownem na „How Does It Feel“ výběr písní obsahuje skladby s Missy Elliott („Told Ya“) a Future („Cheatback“).

Zprávy o debutovém albu R&B zpěvačky přicházely doslova po kouscích už od ledna, přičemž vydání alba je naplánováno na poslední březnový den. „S tímto albem jsem nejsyrovější, nejzranitelnější a nejotevřenější, jaká jsem byla za celý svůj život,” uvedla Chlöe v prohlášení vydaném v lednu. „Dřív jsem věřila, že způsob, jakým prožívám tak silně city, je mým prokletím. Jen abych zjistila, že to byl po celou dobu můj největší dar.”

Chloe Elizabeth Bailey (narozena 1. července 1998), známá také pod svým mononymním uměleckým jménem Chlöe, je americká zpěvačka, skladatelka a herečka. Je známá jako polovina hudebního dua Chloe x Halle, které denedávna tvořila se svou sestrou Halle Bailey. Společně si od roku 2018 vybojovaly pět nominací na cenu Grammy. V roce 2021 debutovala jako sólová umělkyně s „Have Mercy”. Pozornost na sebe také strhla svými nahými selfie fotkami. Obnažené čokoládově postprodukčně colorgradované tělo hojně užívá ve všech svých klipech.

Videoklip „How Does It Feel“ zhlédnete zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE