Cruel Company debutuje svým žhavým videoklipem k singlu Láva

Cruel Company je novinkou na české  hudební scéně, která 3. 1. 2021  vydala svůj první singl s názvem Láva.

Žánrověse Cruel Company nejvíce podobá australským Northlane, britským Architects či Bring Me The Horizon. Tato kapela je sice nováčkem, ale její členové nejsou žádní zelenáči. Skládá  se totiž z bývalých členů kapel Segment a There’s Blood In My Ears. Vanthe Cruel býval kytaristou v první zmíněném uskupení, časem ale cítil, že potřebuje své emoce vyjádřit konkrétněji. Až zpěv a psaní textů mu konečně dalo možnost plnohodnotně se realizovat. Frank, Robin a Danny zůstávají u svých nástrojů.

Samples, bubny  a basa/kytara jsou tedy jejich denním chlebem nadále. Kluci se potkali, když v roce 2015 kapela There’s Blood In My Ears natáčela videoklip, režie se ujal toho času již bývalý člen kapely Segment – Vanthe Cruel. O pár let později se  tito muzikanti setkali znovu. Vanthe Cruel poslal kamarádům fotku svojí ponožky špinavé od marmelády. Skvrna ovšem vypadala jako krev. Zpráva zněla jasně:​„​Hey, there is blood on my sock​“​. Slovo dalo slovo a kapela Cruel Company byla nasvětě.

Videoklip Láva ke zhlédnutí zde:

Hlavním tématem singlu Láva je, že i když vám záleží na někom, kdo pořád dokola opakuje stejnou chybu, není mu pomoci, neposlouchá a stahuje vás dolů. Nezbývá nic jiného, než spálit mosty, abyste vy sami mohli vyrůst.

V nejbližší době kapela plánuje doslova kanonádu dalších singlů. Do měsíce si její členové slíbili publikovat další tři a jeden videoklip. Je se tedy rozhodně na co těšit. Debutový videoklip vyšel na Youtube a singl na streamovacích službách. Nahrávka vznikla v domácím studiu CRUEL COMPANY v průběhu roku 2020.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se