Čtvrtá soutěž pro VIP o voucher na nákup na Metalshop.cz v hodnotě 1000 Kč

UKONČENO

„Bavit se hudbou, žít metalem!” je heslo internetového obchodu Metalshop.cz. A my máme pro naše předplatitele voucher v hodnotě 1000 Kč, který v něm mohou uplatnit. Stačí si jej vysoutěžit a jeden šťastlivec si pak může pořídit výbavu třeba na jarní turné své oblíbené kapely. Předplatné Rock&Popu se zkrátka vyplatí!

Tento e-shop už přes čtrnáct let prodává oblečení a doplňky metalových kapel, v současné době expeduje zboží nejen v rámci České republiky a Slovenska, ale po celém světě. Součástí Metalshopu je i blog nebo Metalshop TV, jež přináší rozhovory s velkými jmény metalu, rocku i punku. V posledních letech si zákazníci a fanoušci Metalshopu oblíbili i slevy na letní festivaly.

Pokud na Metalshopu rádi nakupujete, nebo byste si rádi udělali radost poprvé a máte nějaký z VIP plánů jakožto náš předplatitel, je vám určena tato soutěž.

Soutěžní otázka:

Jaká kapela si podle Metalshop blogu zasloužila titul metalových králů 2018?

Odpovědi nám pište do komentářů na náš Facebook pod tento příspěvek. Výherce se bude muset před převzetím voucheru prokázat číslem své VIP Rock&Pop karty nebo jinak doložit předplatné.


Nejste VIP? Zjistěte více ZDE.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE