Další přísady do kotle jménem Mighty Sounds – Agnostic Front, H2O, Gogol Bordello nebo Ignite

S blížícím se datem konání festivalu se prodlužuje i seznam účinkujících. Dubioza Kolektiv či Acidez doplnili otcové newyorského hardcoru Agnostic Front, jež jsou jedněmi z posledních členů staré školy, kteří na Mighty prozatím nevystoupili a line-up NYHC ještě obohatili vyznavači straight edge a skateboardové subkultury H2O. Dále se připojili melohardcoroví Ignite orientovaní sociálně-politickým směrem a divocí gypsy punkoví Gogol Bordello.
Nadcházející třináctý ročník multižánrového festivalu Mighty Sounds se uskuteční 14. až 16. července na letišti Čápův Dvůr poblíž Tábora. Festival se soustředí především na punk a punkrock, rock’n’roll, hardcore, reggae, ska, rockabilly, indie rock a hudební styly a scény, které se od nich odvíjejí anebo s nimi úzce souvisejí. Předprodej vstupenek je již spuštěn.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

PODLE PEŘÍ POZNÁŠ PTÁKA Móda hudebních subkultur v devadesátkách

Není tajemstvím, že kolem hudby se (zpravidla podle hudebních žánrů) utvářejí víceméně uzavřenější skupiny příznivců. V určitých dobách a za určitých společensko-politických podmínek nejsou takové subkultury státem vnímány zrovna pozitivně, protože do jisté míry omezují jeho vliv. Nejhorší pro fungování mocensky organizovaného státu je, když si uzavřená skupina lidí vytvoří vlastní pravidla a oficiální orgány ke svému životu…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE