Další Pussy s kytarou

Mannequin Pussy

Mannequin Pussy začali jako dvoučlenná skupina – kytaristka / zpěvačka Marisa „Missy“ Dabice a bubeník Athanasios Paul v říjnu 2010. Klasicky kamarádi ze školy. V roce 2011 vydali dvě EP s názvem “Bonerjamz!” a “Meatslave”. Jedna z jejich písní „Clue Juice“ se objevila na kompilaci „Leisure Rules“, která vyšla v červenci 2012 na etiketě Reeks Of Effort na Bandcampu.

Na začátku roku 2013 se ke skupině připojil Drew Adler jako bubeník a předchozí bubeník Paul přezbrojil na kytaru. Jejich první plnohodnotné album, “Gypsy Pervert”, vyšlo v říjnu 2013 jako limitovaná edice.

Roku Mannequin Pussy znovu vydali své debutové album na etiketě s názvem Gypsy Pervert. To bylo později přejmenováno na eponymní Mannequin Pussy poté, co skupina omluvila za použití slova „gypsy“, které se často používá jako pejorativum vůči Romům.

V roce 2015 se Kaleen Reading připojil ke skupině jako bubeník a nahradil Drew Adler. V roce 2016 se do sestavy přidal basista Colins “Bear” Regisford a vydali své druhé studiové album na Tiny Engines s názvem “Romantic”. Titulní skladba alba se umístila na 14. místě v seznamu 50 nejlepších písní časopisu Rolling Stone z roku 2016.

V roce 2019 Mannequin Pussy oznámili, že podepsali smlouvu s Epitaph Records. Vydali singl „Drunk II“ a ohlásili třetí album “Patience”.
Následoval odchod Paula „započít novou kapitolu života“ a skupina pokračuje ve třech.

Následovalo 21. května 2021 vydání EP “The Perfect”. Pecku „To Lose You“, která jakoby oplakávala Paulův odchod si můžete poslechnout zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

ABBA zázraky se dějí

Člověk aby pomalu zase začal věřit na zázraky. ABBA je zpátky a pro ty, kdo by pořád ještě nevěřili, jsou venku dvě zbrusu nové písně, kompletní album je za dveřmi a koncertní turné, jež tahle planeta ještě nezažila, také. Je to vpravdě triumfální návrat. TEXT: MILAN MENČÍK FOTO: UNIVERSAL MUSIC Kapela sice nikdy definitivně svou činnost neukončila,…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE