Dany Moment ohlašují nový singl “Začínam to chápať”

Považskobystrická hudební skupina Dany Moment právě vydala svůj nejnovější oficiální singl s názvem “Začínam to chápať”. Tento nový hit, vydaný 6. srpna 2023, přináší poselství zaměřené na budování osobnosti a motivační sebereflexi. Kapela oznámila, že tento nový singl je jen další v pořadí a do konce roku má v plánu přinést ještě více hudebních překvapení.

Skladba „Začínam to chápať“ je zasazena do stylu Frap Rock, který je pro kapelu Dany Moment charakteristický. Text písně, který nese motivační charakter a podněcuje k hlubokému přemýšlení o sobě, pochází z pera frontmana kapely, Denise Koleka. Tento talentovaný hudebník a textař se již mnohokrát osvědčil svými texty, tentokrát se zaměřil na témata osobního růstu a nalezení vnitřního základu.

Videoklip zde:

“Text piesne je pre mňa osobne veľmi blízky, pretože sa v nej odráža môj osobný život,” říká Denis Kolek. “Život nie je vždy ľahký, často sa stretávame s prekážkami a nespravodlivosťami. Dôležité je, ako sa s tým vysporiadať a postaviť sa na vlastné nohy. Táto pieseň je o tomto procese sebareflexie.“ dodává.

Kapela Dany Moment neusíná na vavřínech, má jasně stanovené cíle. “Do konca tohto roka chystáme pre fanúšikov ďalšie hudobné a vizuálne lahôdky. Nemáme žiadny plán B, len neustále sa zdokonaľovať a posúvať vpred. Naše vzťahy sú dôležité a stavať na nich je pre nás kľúčové, podobne ako v manželstve – základom je vytrvalosť,” uzavřel Denis Kolek.

Sponzorováno

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se