Dany Moment ohlašují nový singl “Začínam to chápať”

IMG 5078

Považskobystrická hudební skupina Dany Moment právě vydala svůj nejnovější oficiální singl s názvem “Začínam to chápať”. Tento nový hit, vydaný 6. srpna 2023, přináší poselství zaměřené na budování osobnosti a motivační sebereflexi. Kapela oznámila, že tento nový singl je jen další v pořadí a do konce roku má v plánu přinést ještě více hudebních překvapení.

Skladba „Začínam to chápať“ je zasazena do stylu Frap Rock, který je pro kapelu Dany Moment charakteristický. Text písně, který nese motivační charakter a podněcuje k hlubokému přemýšlení o sobě, pochází z pera frontmana kapely, Denise Koleka. Tento talentovaný hudebník a textař se již mnohokrát osvědčil svými texty, tentokrát se zaměřil na témata osobního růstu a nalezení vnitřního základu.

Videoklip zde:

“Text piesne je pre mňa osobne veľmi blízky, pretože sa v nej odráža môj osobný život,” říká Denis Kolek. “Život nie je vždy ľahký, často sa stretávame s prekážkami a nespravodlivosťami. Dôležité je, ako sa s tým vysporiadať a postaviť sa na vlastné nohy. Táto pieseň je o tomto procese sebareflexie.“ dodává.

Kapela Dany Moment neusíná na vavřínech, má jasně stanovené cíle. “Do konca tohto roka chystáme pre fanúšikov ďalšie hudobné a vizuálne lahôdky. Nemáme žiadny plán B, len neustále sa zdokonaľovať a posúvať vpred. Naše vzťahy sú dôležité a stavať na nich je pre nás kľúčové, podobne ako v manželstve – základom je vytrvalosť,” uzavřel Denis Kolek.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE