David Dorda debutuje silným singlem Supernova

David Dorda Supernova klip 108240

David Dorda je zpěvák, hudebník a skladatel, který patří do generace talentovaných písničkářů s kytarou. Přes covery se dostal až k vlastní kapele a nyní debutuje svým prvním silným singlem s videoklipem s názvem Supernova.

“Supernova vznikala v mém temnějším období, kdy jsem moc nevěděl, kterou cestou se vydat, myslel jsem, že je všechno ztraceno a nenajdu ty správné dveře, které mám otevřít a vstoupit do nich. Je to pro mě silným momentem, nejen pro to, že je to můj první singl, ale také kvůli emocím, které singl v sobě má. Jsem vděčný, že to nakonec dopadlo takhle skvěle. Věřím, že singl lidem může dodat odvahu v období, kde se necítí dobře, tak jako jsem se necítil já” popisuje singl autor David Dorda.

Singl Supernova je sice Dordovou prvotinou, ale stojí za ním zkušení muzikanti a tvůrci. O produkci se totiž postaral Alois Pospíšil (Trocha Klidu, O5aRadeček, Voxel) ve studiu Ta Musica. Masteru se potom ujal stále vyhledávanější producent a muzikant Filip Vlček. “Takový tým by si vysnili i kdejací áčkoví muzikanti a já mám štěstí je mít hned u mé prvotiny. Za to jsem neskutečně vděčný” dodává zpěvák a muzikant Dorda. Klip vznikal v autorově domovském regionu – na jižní Moravě. Stojí za ním kreativní duo Vojtěch Sukup & Matěj Zicháček, kteří letos na jaře debutovali klipem pro pop-rockovou kapelu Trocha Klidu.

David Dorda je český hudebník, zpěvák a skladatel pocházející z jižní Moravy. Přes covery coby fanoušek Tomáše Kluse dorostl s kytarou v ruce až k vlastní kapele, autorské tvorbě a také účasti v Československé Superstar, kde sice neuspěl, ale naopak ho zkušenost namotivovala natolik, aby na sobě pracoval. Kromě aktuálního singlu má na kontě dostatek autorské tvorby, kterou plánuje spolu s producenty přetavit do nahrávek a vydat jako plánované EP.

David Dorda – Supernova (oficiální videoklip):

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE