David Ellefson z Megadeth masturbující žalující

David Ellefson

Bývalého basáka Megadeth Davida Ellefsona dohnala doba elektronická. Nyní se objevily nové podrobnosti týkající se incidentů, které ho vedly k podání obvinění na policii z pomsty a útoku proti své osobě. Kompromitující video z jeho online sexuálních interakcí s fanynkou. Ellefson, dlouholetý basista Megadeth, který se ke kapele připojil během jejích formativních let a spolupodílel se na jejím unikátním zvuku, přiznal policii , že se sextoval s nizozemskou teenagerkou na Facebooku. Na dálku společně masturbovali. A jak jinak, jejich interakci někdo nahrál, někdo umístil na internet a někdo zpeněžil. Následně byl Ellefson obviněn, že dívka byla nezletilá. Naštěstí pro čilého basáka se podařilo prokázat, že dívka byla v době “styku” devatenáctiletá. Naneštěstí pro něj, se Megadeth zachovali pro dnešní dobu typicky a okamžitě ho vyhodili z kapely.

Ellefson uvedl, že měli asi čtyři až pět masturbačních setkání, uvádí se ve zprávě. Poslední online sexuální setkání proběhlo kolem února 2021.

Lze předpokládat, že teď už bude zase nějakou dobu Ellefson masturbovat pouze se svou basou, jako to například svým neopakovatelným hudebním stylem ukazuje zde:

 

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

DAVE MUSTAINE Šedesát let tance se smrtí

Na popsání životní dráhy svérázného chlapíka by nestačila pěkně tlustá kniha. Věčný rebel, alkoholik, narkoman a grázl, zároveň jeden z největších velikánů metalové kytary, obrácený k Bohu právě včas, protože jinak by se s ním zřejmě už jistojistě setkal, Dave Mustaine se v září dožívá šedesáti let. Jeho kapela (zde je tento přívlastek zcela na místě) Megadeth, kterou už bezmála…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE