fbpx

David Ellefson z Megadeth masturbující žalující

Bývalého basáka Megadeth Davida Ellefsona dohnala doba elektronická. Nyní se objevily nové podrobnosti týkající se incidentů, které ho vedly k podání obvinění na policii z pomsty a útoku proti své osobě. Kompromitující video z jeho online sexuálních interakcí s fanynkou. Ellefson, dlouholetý basista Megadeth, který se ke kapele připojil během jejích formativních let a spolupodílel se na jejím unikátním zvuku, přiznal policii , že se sextoval s nizozemskou teenagerkou na Facebooku. Na dálku společně masturbovali. A jak jinak, jejich interakci někdo nahrál, někdo umístil na internet a někdo zpeněžil. Následně byl Ellefson obviněn, že dívka byla nezletilá. Naštěstí pro čilého basáka se podařilo prokázat, že dívka byla v době “styku” devatenáctiletá. Naneštěstí pro něj, se Megadeth zachovali pro dnešní dobu typicky a okamžitě ho vyhodili z kapely.

Ellefson uvedl, že měli asi čtyři až pět masturbačních setkání, uvádí se ve zprávě. Poslední online sexuální setkání proběhlo kolem února 2021.

Lze předpokládat, že teď už bude zase nějakou dobu Ellefson masturbovat pouze se svou basou, jako to například svým neopakovatelným hudebním stylem ukazuje zde:

 

 

Související články

Komentáře