David Kraus a Špinaví Lůzři chystají sociální experiment

david kraus

Hudební skupina Špinaví Lůzři natočila na svou novou desku Velký vůz píseň Goodbye se zpěvákem a hercem Davidem Krausem. „Jsme rádi, že David přijal naše pozvání a svým hlasem posunul písničku o velký kus dál,“ říká kytarista kapely Lukáš Zíta.

Chystaný videoklip Goodbye je vtipný sociální experiment na téma, co štve ženy na mužích a naopak. „Vše začalo tím, že jsme v létě chodili po pražské náplavce, zastavovali náhodně procházející holky a řekli jim, ať napíšou na kus kartónu něco, co by vzkázaly svému klukovi či bývalému. A začaly se dít věci. Ženy nás překvapily srandovními vzkazy a neuvěřitelnou kreativitou. Celé odpoledně jsme se všichni náramně bavili,“ vzpomínají členové kapely Špinaví Lůzři.

Goodbye Video Chalenge – buďte součástí klipu i vy: Ženy mohou poslat svoje video se vzkazem, co je štve na chlapech, ať už bývalých, nebo současných. Muži mají také prostor, „pozdravit“ opačné pohlaví. Jde samozřejmě o to, aby byly vzkazy a videa vtipné, a tak odlehčily vztahy mezi muži a ženami. Stačí poslat krátké, maximálně pětisekundové video na téma Goodbye a ta nejlepší zařadíme do klipu, který vyjde na jaře. Jak se zatím experiment Lůzrům daří, můžete vidět na videu:

Vše o nové desce Velký vůz najdete na www.spinaviluzri.cz.

Špinaví Lůzři: blues-rock-soul trio se stalo Objevem Rádia Beat, které se rozhodlo jejich první autorské album zařadit mezi svá doporučení. Mají texty s příběhem, od odlehčených písní o balení žen až po světlo na konci depresí s názvem Žít aspoň na vteřinu či opravdový kancelářský příběh o říhající dámě.

David Kraus: zpěvák, textař, skladatel, herec a kreativec. Jedním z jeho prvních hitů byla píseň o Zuzaně Norrisové. V současné době zpívá nejen ve své kapele, ale i se skvělými Gipsy brothers. Spolupracoval s řadou renomovaných umělců, mimo jiné s Alexandrovci či Českým národním symfonickým orchestrem.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE