Deaf Heart natočili hudbu k filmu, který neexistuje

DH

Kapela Deaf Heart vydala nový singl Yes/No, který prezentuje s drzostí sobě vlastní jako soundtrack k neexistujícímu filmu Hitch Hike, from Hell. Stejně tak i videoklip, o nějž se postaral režisér Richard Stiebler. Novinka patří k tvrdším a rockovějším skladbám v jejich playlistu. Již nyní je k dispozici na všech streamovacích platformách i kanále YouTube.

Za hudbou i textem stojí autorské duo – frontman Thomas Lichtag a kytarista Michael Vácha. „Yes/No je o dnešní době, kdy každý může vykřikovat do světa cokoliv, i když jsou to lži nebo hloupý komentáře. Vítejme do věku dezinformací,” přibližuje text písně Thomas. Na dezinformaci postavila skupina, která vzbuzuje pozornost svými provokativními výstupy od svého uvedení na scénu, také celou prezentaci a promo singlu. Hudební produkce vznikla ve vlastním studiu The Sober Twins. O mix se postaral hudebník a producent Filip Vlček a master skupina svěřila studiu Fluid Mastering London.

Jednoduše zvolený videoklip podtrhuje myšlenku singlu, ale zároveň nese tvář filmu. „Vznik klipu nám spadl do klína vlastně sám. Náš dobrý kamarád Richard Stiebler zrovna potřeboval hudbu do svého nového filmu Hitch Hike, from Hell, tak jsme spojili síly. Byla to pro nás úplně nová zkušenost. Přeci jen jako filmoví fanoušci máme ke stříbrnému plátnu velký respekt,” komentuje s nadsázkou Michael a zve k jeho zhlédnutí.

„Největší výzvou u filmu je vždy jeho financování a angažování kluků tomu příliš nepomohlo, nicméně výsledek předčil mé očekávání,” uvádí režisér Richard Stiebler, který se naladil na přidrzlou vlnu Deaf Heart.

Videoklip YES/NO:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE