Deaf Heart připomínají desku Curse of the Sophomore Album videoklipem k písni Other World

Na konci února vyšla skupině Deaf Heart druhá studiová nahrávka Curse of the Sophomore Album, kterou uvedli úspěšným singlem Be Gone. Nyní představují videoklip ke skladbě Other World. Na klipu se podílel známý režisér a dokumentarista Steve Lichtag. Video vyšlo 7. srpna na kanále YouTube.

Ateliérové záběry skupina natočila již na jaře se zmíněným dokumentaristou Stevem Lichtagem. O finální podobu klipu se postaral režisér Milan ‘Balkins‘ Balek, který propojil ateliérové záběry kapely od Steva Lichtaga s originální snímky přírody jeho filmových přátel Mirka Hrdého a Anny Kozlové.

„Track má hodně devadesátkovej vibe, proto nás napadlo zpracovat video v retro duchu tehdejších stylizovaných klipů v tv. Navíc se nám líbila myšlenka propojení ‚jiných světů‘ nejen v partnerských vztazích, ale i mikrokosmu, hlubokých moří nebo vesmírných dálek. Přece jste poznali v intru řev Vetřelce, ne?!,“ komentuje kytarista Michael Vácha.

Videoklip Other World:

Other World je jeden z přímočarých songů, který skupina zařadila do koncertního setu již před dokončením desky a který se ihned stal oblíbený u fanoušků. Videoklipem Deaf Heart připomínají naposledy Curse of the Sophomore Album. V současné době se totiž soustředí na dokončení nového materiálu. První novinku vytasí už na podzim. Samozřejmě nebude chybět jejich cynický nadhled, rázné kytary i drzost v projevu.

Související články

Deaf Heart – Soft Heart Attack

Na rok 2020 nebude většina muzikantů vzpomínat příliš v dobrém. Ovšem koronakrize má i své světlé stránky, například to, že řada kapel našla čas na natáčení nových alb. Jednou z nich je i pětice Deaf Heart. Nová formace, která se úsměvně označuje jako „zkažená modrá krev tuzemského rocku“, by se asi jinak v případě koncertních…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA