Deaf Heart připomínají desku Curse of the Sophomore Album videoklipem k písni Other World

deaf scaled

Na konci února vyšla skupině Deaf Heart druhá studiová nahrávka Curse of the Sophomore Album, kterou uvedli úspěšným singlem Be Gone. Nyní představují videoklip ke skladbě Other World. Na klipu se podílel známý režisér a dokumentarista Steve Lichtag. Video vyšlo 7. srpna na kanále YouTube.

Ateliérové záběry skupina natočila již na jaře se zmíněným dokumentaristou Stevem Lichtagem. O finální podobu klipu se postaral režisér Milan ‘Balkins‘ Balek, který propojil ateliérové záběry kapely od Steva Lichtaga s originální snímky přírody jeho filmových přátel Mirka Hrdého a Anny Kozlové.

„Track má hodně devadesátkovej vibe, proto nás napadlo zpracovat video v retro duchu tehdejších stylizovaných klipů v tv. Navíc se nám líbila myšlenka propojení ‚jiných světů‘ nejen v partnerských vztazích, ale i mikrokosmu, hlubokých moří nebo vesmírných dálek. Přece jste poznali v intru řev Vetřelce, ne?!,“ komentuje kytarista Michael Vácha.

Videoklip Other World:

Other World je jeden z přímočarých songů, který skupina zařadila do koncertního setu již před dokončením desky a který se ihned stal oblíbený u fanoušků. Videoklipem Deaf Heart připomínají naposledy Curse of the Sophomore Album. V současné době se totiž soustředí na dokončení nového materiálu. První novinku vytasí už na podzim. Samozřejmě nebude chybět jejich cynický nadhled, rázné kytary i drzost v projevu.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE