Desolation Angels roztáhli křídla

Založeni v Londýně roku 1981, přesunuli se do Los Angeles v letech 1987-88, aby se pokorně vrátili zpět na ostrovy. Ale s mírnými přerušeními, kdy se rozešli v květnu 1994 a dali znovu dohromady roku 2012, metalují stále a to se počítá.

Andělé pustiny či Andělé zoufalství se pojmenovali podle románu amerického spisovatele Jacka Kerouaca z roku 1965. Šlo o autobiografický příběh románu se odehrává převážně v době, kdy Kerouac pracoval jako hlídač případného požáru v národním parku North Cascades, který leží na západním pobřeží Ameriky na hranicích mezi USA a Kanadou.

Nyní Robin Brancher, původní a zakládající člen kapely NWOBHM Desolation Angels, pracuje na spolupráci na devíti nových skladbách, které mají vyjít někdy později v tomto roce. Robin při nahrávání spolupracuje s různými hudebníky, přičemž technické, nahrávací a produkční kredity získaly Andy Boulton z Tokyo Blade. A známe i název. „Rock ‘n’ Rolla“ bude novým albem skupiny.

Jak to kapele hrálo na British Steel Festivalu France 2018 si v záznamu písně “Valhalla” můžete poslechnout zde:

 

Sponzorováno

Související články

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

ABBA zázraky se dějí

Člověk aby pomalu zase začal věřit na zázraky. ABBA je zpátky a pro ty, kdo by pořád ještě nevěřili, jsou venku dvě zbrusu nové písně, kompletní album je za dveřmi a koncertní turné, jež tahle planeta ještě nezažila, také. Je to vpravdě triumfální návrat. TEXT: MILAN MENČÍK FOTO: UNIVERSAL MUSIC Kapela sice nikdy definitivně svou činnost…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se