Desolation Angels roztáhli křídla

Robin Brancher Desolation Angels 2

Založeni v Londýně roku 1981, přesunuli se do Los Angeles v letech 1987-88, aby se pokorně vrátili zpět na ostrovy. Ale s mírnými přerušeními, kdy se rozešli v květnu 1994 a dali znovu dohromady roku 2012, metalují stále a to se počítá.

Andělé pustiny či Andělé zoufalství se pojmenovali podle románu amerického spisovatele Jacka Kerouaca z roku 1965. Šlo o autobiografický příběh románu se odehrává převážně v době, kdy Kerouac pracoval jako hlídač případného požáru v národním parku North Cascades, který leží na západním pobřeží Ameriky na hranicích mezi USA a Kanadou.

Nyní Robin Brancher, původní a zakládající člen kapely NWOBHM Desolation Angels, pracuje na spolupráci na devíti nových skladbách, které mají vyjít někdy později v tomto roce. Robin při nahrávání spolupracuje s různými hudebníky, přičemž technické, nahrávací a produkční kredity získaly Andy Boulton z Tokyo Blade. A známe i název. „Rock ‘n’ Rolla“ bude novým albem skupiny.

Jak to kapele hrálo na British Steel Festivalu France 2018 si v záznamu písně “Valhalla” můžete poslechnout zde:

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE