Dirty Blondes bojují za svobodu s novým klipem Freedom

Pražská kapela Dirty Blondes odtajnila již třetí singl (podpořený videoklipem) ze své připravované desky. Po vizuální adrenalinové divočině k songu Take It se tentokrát kapela pustila do poněkud vážnějšího tématu.
„Textem i klipem bychom chtěli upozornit na lidskou lhostejnost, jejímž výsledkem je současné světové dění, od globálních problémů, životního prostředí, přes politickou situaci, migraci, až třeba po týrání zvířat. Téma svobody je pro nás hodně zásadní, protože je důležité, aby svoboda byla pro všechny a ne jen pro někoho,“ komentuje téma autor nové písně, kytarista Tomáš Hamerník.
Písnička Freedom vznikla v lednu tohoto roku na writting sessions v Německu a nahrávala se na jaře ve studiu Althan v Liberci s Honzou Stehlíkem. Video točila kapela v říjnu v Opavě, opět pod taktovkou režiséra Radima Kallera.
V současné době jsou Dirty Blondes na tour, jejíž česká část skončila začátkem listopadu. Nyní bude kapela koncertovat v Rakousku. V Čechách je nejblíže můžete vidět na těchto akcích:
30.11. České Budějovice, Dead End Festival (akustický set)
28.12. České Budějovice, Klub Velbloud (The Atavists, The Hope)
31.12. Praha, Rock Café, New Year‘s Party (Queens of Everything, Time Shifters)
22.1. Praha, Malostranská Beseda (Nano)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IOBkS7vKDuA[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ a JIŘÍ GEORGE HRUBEŠ Schopnost improvizace bychom nikdo neměli ztratit

Na sklonku loňského roku pokřtila Jana Uriel Kratochvílová se svým uměleckým i životním partnerem Jiřím Georgem Hrubešem novou desku Alpha Codes. Vychází pod štítkem jejich kapely Illuminati.ca, s níž chystají letos v listopadu velký koncert v pražské Lucerně. Kromě značného množství hostů se na něm představí také skupina Heval Junior, obnovená rock reggae kapela, se kterou talentovaná zpěvačka s nezaměnitelným…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE