Dívej! Hodiny přichází po pěti letech s deskou plnou hitů

hodiny 3

Prvního prosince vyjde nová deska české popové skupiny Hodiny. Ponese název Dívej. Kapela na ni své fanoušky nechala čekat dlouhých pět let.

„Nechceme vydat desku s dvěma singly a spoustou nic nevypovídající vaty. Na dobré věci je třeba si počkat“, odpověděl ještě minulý rok na dotaz reportéra, kdy vyjde nová deska kapely Hodiny, její frontman Tomáš Sehnal a dnes dodává: „Od prvopočátku jsme chtěli našim fanouškům dát desku, na které nebudou muset přeskakovat písně, ale nechají ji dohrát celou. Desku, o které nebudeme pochybovat. Věřím, že se to podařilo.“

„Dívej, hvězdy nad hlavou jenom naše jsou, tak neměj strach…“ je ústřední téma refrénu písně, která – byť řeší pochybnosti a překážky života – je v jádru, svou podstatou i poselstvím pozitivní. Kapela plánuje k singlu natočit klip, kterého se fanoušci dočkají pravděpodobně do konce roku.

Jak už kluci ze skupiny Hodiny svým fanouškům prozradili v rámci ohlášení vydání nové desky na sociálních sítích, Dívej je o životě každého z nás. Propojuje a zrcadlí zdánlivě obyčejné životy lidí a ukazuje, jak jsou jedinečné, neobyčejné a vzácné. Po prvním poslechu se dá bezpochyby říci, že nové album Hodin je plné melodických a chytlavých písní s hlubokým obsahem a velmi silnými texty.

Kapela novou desku Dívej pokřtí a fanouškům představí v rámci koncertu 3.12.2021 v pražském Lucerna music baru. V roli hosta a kmotra nového CD se představí skupina Poetika.

Skupina Hodiny započala svou existenci v roce 2016, a to rovnou velmi povedeným hitem Stmívání. Od té doby má tato tříčlenná formace – frontman Tomáš Sehnal, kytarista Daniel Hlaváč a bubeník Josef Sýbek – za sebou stovky koncertů a řadu hitových singlů, které se těší velké oblibě českého publika a fanoušků. Dá se říci, že Hodiny jsou již nedílnou součástí české popové scény a mezi jejich úspěchy lze mimo jiné zařadit 7x vítězství v Music Chart na Evropě 2 a další hitparádová prvenství.

 

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE