Dívej! Hodiny přichází po pěti letech s deskou plnou hitů

Prvního prosince vyjde nová deska české popové skupiny Hodiny. Ponese název Dívej. Kapela na ni své fanoušky nechala čekat dlouhých pět let.

„Nechceme vydat desku s dvěma singly a spoustou nic nevypovídající vaty. Na dobré věci je třeba si počkat“, odpověděl ještě minulý rok na dotaz reportéra, kdy vyjde nová deska kapely Hodiny, její frontman Tomáš Sehnal a dnes dodává: „Od prvopočátku jsme chtěli našim fanouškům dát desku, na které nebudou muset přeskakovat písně, ale nechají ji dohrát celou. Desku, o které nebudeme pochybovat. Věřím, že se to podařilo.“

„Dívej, hvězdy nad hlavou jenom naše jsou, tak neměj strach…“ je ústřední téma refrénu písně, která – byť řeší pochybnosti a překážky života – je v jádru, svou podstatou i poselstvím pozitivní. Kapela plánuje k singlu natočit klip, kterého se fanoušci dočkají pravděpodobně do konce roku.

Jak už kluci ze skupiny Hodiny svým fanouškům prozradili v rámci ohlášení vydání nové desky na sociálních sítích, Dívej je o životě každého z nás. Propojuje a zrcadlí zdánlivě obyčejné životy lidí a ukazuje, jak jsou jedinečné, neobyčejné a vzácné. Po prvním poslechu se dá bezpochyby říci, že nové album Hodin je plné melodických a chytlavých písní s hlubokým obsahem a velmi silnými texty.

Kapela novou desku Dívej pokřtí a fanouškům představí v rámci koncertu 3.12.2021 v pražském Lucerna music baru. V roli hosta a kmotra nového CD se představí skupina Poetika.

Skupina Hodiny započala svou existenci v roce 2016, a to rovnou velmi povedeným hitem Stmívání. Od té doby má tato tříčlenná formace – frontman Tomáš Sehnal, kytarista Daniel Hlaváč a bubeník Josef Sýbek – za sebou stovky koncertů a řadu hitových singlů, které se těší velké oblibě českého publika a fanoušků. Dá se říci, že Hodiny jsou již nedílnou součástí české popové scény a mezi jejich úspěchy lze mimo jiné zařadit 7x vítězství v Music Chart na Evropě 2 a další hitparádová prvenství.

 

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA

PŘEDPLATNÉ

ZÁKLADNÍ
39Kč
měsíčně
nebo
390Kč ročně/ušetříte 78Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

>Chci vědět víc<

V.I.P
49Kč
měsíčně
nebo
490Kč ročně/ušetříte 98Kč

Předplatné vám otevře následující obsah:

  • digitální Rock&Pop
  • archiv časopisu
  • hudební playlisty
  • omezený obsah
  • slevy na nákupy
  • vlastní články/blog

>Chci vědět víc<