DJ Solomun a Young Fathers, další jména, která uvidíte na Metronome Festivalu

Vystoupení britských hvězd Young Fathers, ověnčených prestižní cenou Mercury Prize, a našlapaný djský set producenta DJ Solomuna s tím nejaktuálnějším z house music. To jsou kromě Stinga a Kasabian další jména v programu Metronome Festivalu Prague, který se uskuteční od 23. do 24. června 2017 na pražském Výstavišti.
“DJ Solomun dokázal vrátit house music k původnímu duchu rave parties, kde šlo především o hudbu a společný zážitek. Jeho set uzavře letošní ročník Metronome festivalu hudební extází,” říká hlavní dramaturgyně Barbora Šubrtová o původně balkánském mladíkovi, kterému se podařil zásah na celosvětové scéně house music.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9uorW_sp19c&list=PLVv9Ew7XlBwzq1C9r0fWbZIkRSj__iW0H[/youtube] Po loňském koncertu Iggyho Popa a Fat White Family zasáhne soundtrack ke kultovnímu Trainspottingu i do letošního programu. “Když si vaše singly vybere Danny Boyle, režisér filmů Trainspotting, děláte to opravdu dobře. My jsme si pro Metronome festival vybrali celé LP. Nenechte si ujít tu neskutečnou energii Young Fathers naživo,” dodává Šubrtová.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2PdYvkaYsaU[/youtube]

Související články

Young Fathers – White Men Are Black Men Too

Jeden z mála objevů britské scény poslední doby, skotské trio Young Fathers, získalo za svůj debut v loňském roce Mercury Prize. Přesto mladí otcové neusnuli na vavřínech a spěchali do berlínského studia. Druhý dlouhohrající počin je na světě. Young Fathers na něm pokračují ve vytváření vlastního stylu – alternativního experimentálního hip hopu nebo chcete-li skotského…

rockandpop

Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů – Informace ZDE

Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA – REGISTRACE ZDARMA ZDE

Mám předplatné – přihlásit se

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

Registrace 30 dnů zdarma

Preferujte přihlášení pomocí sociálních sítí?

Holler Box