DJ Solomun a Young Fathers, další jména, která uvidíte na Metronome Festivalu

Vystoupení britských hvězd Young Fathers, ověnčených prestižní cenou Mercury Prize, a našlapaný djský set producenta DJ Solomuna s tím nejaktuálnějším z house music. To jsou kromě Stinga a Kasabian další jména v programu Metronome Festivalu Prague, který se uskuteční od 23. do 24. června 2017 na pražském Výstavišti.
“DJ Solomun dokázal vrátit house music k původnímu duchu rave parties, kde šlo především o hudbu a společný zážitek. Jeho set uzavře letošní ročník Metronome festivalu hudební extází,” říká hlavní dramaturgyně Barbora Šubrtová o původně balkánském mladíkovi, kterému se podařil zásah na celosvětové scéně house music.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9uorW_sp19c&list=PLVv9Ew7XlBwzq1C9r0fWbZIkRSj__iW0H[/youtube]
Po loňském koncertu Iggyho Popa a Fat White Family zasáhne soundtrack ke kultovnímu Trainspottingu i do letošního programu. “Když si vaše singly vybere Danny Boyle, režisér filmů Trainspotting, děláte to opravdu dobře. My jsme si pro Metronome festival vybrali celé LP. Nenechte si ujít tu neskutečnou energii Young Fathers naživo,” dodává Šubrtová.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2PdYvkaYsaU[/youtube]

Sponzorováno

Související články

KASABIAN Návrat starých známých

Kasabian se v roce 2020 otřásli v základech. Britskou skupinu kvůli osobním problémům opustil zpěvák a jeden ze zakládajících členů Tom Meighan. To jen prodloužilo už tak dlouhou pauzu, kterou si alternativní rockeři předtím dali. Po vydání alba For Crying Out Loud v květnu 2017 se rozhodli na chvíli odmlčet, nakonec z toho bylo čtyři a…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet měsíc ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se