Do Prahy se již brzy vydá deathrockový kabaret KatzKab

Pražský Basement Bar přivítá v pátek 4. března v rámci akce Batsave Special na jejich premiérovém vystoupení v České republice původem francouzský (možná právě proto se akce odehraje v klubu na Francouzské ulici) soubor KatzKab.
Při snaze dopátrat se charakteristiky jejich tvorby narazíte pravděpodobně na slovní spojení hovořící o kombinaci deathrocku a specificky temného kabaretu, minimalistické elektroniky, ženského vokálu, ale třeba i voodoo tématiky. Každopádně by se mělo jednat o netuctovou hudební a nakonec i vizuální produkci (třeba jen s ohledem na mnohdy podivuhodné módní kreace, do nichž se odívá vokalistka Vik B).
Výjimečnost večera podpoří svou účastí ještě další deathrocková formace. Tou bude jedna z evropských veličin žánru, slovenská kapela The Last Days Of Jesus. V rámci jejich setu by se fanoušci mohli dočkat kromě osvědčených skladeb možná i nějaké té novinky z připravovaného alba (vyjít by mělo pravděpodobně v létě) The Last Circus.
Takže – vzhůru (nejen) za Francouzi na Francouzskou!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VGj2sWJO33I[/youtube]

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE