Dope D.O.D. se vrací do České republiky s dvojitou show plnou syrové energie

dope

Jak moc tvrdý může být rap? To předvedli nizozemští Dope D.O.D. na hlavní stage letošního ročníku Rock for People, kde odzbrojili své fanoušky a ukázali, že se toho opravdu nebojí! Nyní se chystají zpět do České republiky, aby přitvrdili a potvrdili, že jejich show nezná mezí, a to hned ve dvojité dávce. V pátek 21. října rozproudí brněnskou Flédu a o den později, 22. října, se otřese v základech pražský Storm Club. Jako speciální host vystoupí tuzemský přední představitel žánru horrorcore Sodoma Gomora. Ta představí svou novou desku a přiveze nepředvídatelnou show, jako je u ní zvykem. Oba koncerty se uskuteční v rámci série Rock for People Concerts. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.

Z nizozemského Groningenu každoročně vycházejí budoucí hvězdy hudební scény celé Evropy. Šanci dostávají na prestižním festivalu Eurosonic Noorderslag. Přitom tohle město blízko Severního moře už jeden klenot dávno má. Trio kombinující hardcore rap s dubstepem a klidně i rockem. What Happened, Evil nebo Ridiculous jsou všechno hity s milióny zhlédnutí na YouTube. Stojí za nimi Dope D.O.D., kteří si získali přízeň díky schizofrenní, a tak trochu zvrácené show. Dope D.O.D. nyní přinášejí potemnělou tvář hip hopu fanouškům po celém světě. Pravidelně se vrací i do střední Evropy. Ať už je to festival nebo koncert v klubech, jejich show vždy slibuje nářez, ze kterého mají fanoušci husí kůži ještě měsíc.

Sodoma Gomora jsou Řezník a De Sade se svými nevybíravými a syrovými texty, které mají právě s Dope D.O.D. společné. Již dříve spolu tyto dvě kapely spolupracovaly a nyní je nizozemská trojice i hostem na nové desce Resuerekce, kterou pokřtili 30. září. Silná fanouškovská základna obou kapel potvrzuje, že tato kombinace zatraceně dobře funguje!

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE