Dymytry vydali nový klip o vyhlazení Lidic nacisty

dymytrynafb

Metalová kapela Dymytry vydá v nejbližších dnech svojí v pořadí šestou velkou desku – Pharmageddon. Navazuje tak na veleúspěšnou desku „Revolter“, která mezi fanoušky slavila velký úspěch a kapela za ní dostala platinovou desku. Navázat na tak úspěšný počin není lehké a kapela se do toho pustila s vervou sobě vlastní.

Celkem deset autorských písní vznikalo opět pod taktovkou německého producenta Christiana Kohlmannslehnera, který je podepsaný pod deskami kapel jako Powerwolf nebo Eskimo Callboy. Dymytry tentokrát vsadili spíše na vážnou notu, Pharmageddon není příliš optimistická deska. Náměty písní jsou silné, vážné a hlavně aktuální. Deska odráží celkovou náladu ve společnosti zmítané krizí ekologickou, zdravotní, ekonomickou, politickou i mezilidskou. Ovšem duch desky se nese jako vždy ve znamení naděje. Pharmageddon má rozhodně šanci stát se víc než plnohodnotným nástupcem svého slavného staršího bratra Revoltera.

Dymytry připravili pro svoje fanoušky několik klipů, z nichž první „Lidice“ právě vychází. Kapela získala práva k užití stejnojmenného filmu s Karlem Rodenem v hlavní roli a doplnila ho o záběry z válečných kulis, kde se natáčelo několik hollywoodských filmů.  Připomenutí hrůz nacistické okupace je v době hrozící válečné krize na území Evropy hodně aktuální.

Dymytry samozřejmě připravují k nové desce i koncertní šňůru, která začíná 11. 3. ve Stříbře.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE