Ed Sheeran vystoupí v Praze hned dvakrát

Čtvrteční dopoledne bylo pro mnoho fanoušků Eda Sheerana ve znamení čekání na předprodej lístků na jeho koncert 7. července 2019 v pražských Letňanech. Pro velký zájem tento anglický zpěvák s irskými kořeny vystoupí v České republice hned dvakrát.
V rámci svého evropského turné, které je naplánováno na rok 2019 se Ed Sheeran zastaví také v České republice. Fanoušci jásali a během čtvrtečního předprodeje byl o vstupenky opravdu velký zájem. Proto se organizátoři rozhodli přidat další koncert, aby se dostalo opravdu na všechny fanoušky.
Přidaný koncert proběhne o den později 8. července 2019 a lístky jsou již v prodeji. Na letišti v Letňanech tento umělec zazpívá nejen skladby z nového alba Divide, ale jistě zazní světové singly jako Perfect, Happier nebo Shape of You.

Sponzorováno

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet měsíc ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se