Ed Sheeran vystoupí v Praze hned dvakrát

Čtvrteční dopoledne bylo pro mnoho fanoušků Eda Sheerana ve znamení čekání na předprodej lístků na jeho koncert 7. července 2019 v pražských Letňanech. Pro velký zájem tento anglický zpěvák s irskými kořeny vystoupí v České republice hned dvakrát.
V rámci svého evropského turné, které je naplánováno na rok 2019 se Ed Sheeran zastaví také v České republice. Fanoušci jásali a během čtvrtečního předprodeje byl o vstupenky opravdu velký zájem. Proto se organizátoři rozhodli přidat další koncert, aby se dostalo opravdu na všechny fanoušky.
Přidaný koncert proběhne o den později 8. července 2019 a lístky jsou již v prodeji. Na letišti v Letňanech tento umělec zazpívá nejen skladby z nového alba Divide, ale jistě zazní světové singly jako Perfect, Happier nebo Shape of You.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE