Elizabeth Kopecká startuje kariéru singlovým debutem Summer Boyfriend

Elizabeth Kopecká získala v poslední sérii Česko Slovenské SuperStar stříbrné finálové umístění i přízeň mnoha diváků v Čechách i na Slovensku. Charakterizuje ji přesvědčivý hlasový projev a jejím poznávacím znamením je zajímavá barva hlasu. Elizabeth není na hudební scéně úplný nováček.

Už dříve spolupracovala s uznávaným producentem Janem P. Muchowem, který se stal jakýmsi mentorem její hudební tvorby. Až účast v SuperStar však byla definitivním odrazovým můstkem k její současné hudební kariéře. „Zkušenost v Superstar mi dala hodně, protože jsem se utvrdila v tom, co chci v životě dělat a co mě naplňuje. Vážím si svého umístění v soutěži, protože jsem uspěla proti skvělým zpěvákům. Ta skutečná soutěž pro mě však začíná až teď, kdy se ukáže, jestli mám na to, udržet se v hudebním průmyslu,“ říká odhodlaně Elizabeth.

První den letních prázdnin, 1. července oficiálně vstoupila na hudební scénu již pod uměleckým jménem ELIZABETH prostřednictvím debutového singlu „Summer Boyfriend“ – ve spolupráci hned dvou producentů – Jana P. Muchowa a mladého, dvacetiletého talentovaného muzikanta Prokopa Korba, který vystupuje s vlastním projektem Badfocus. Píseň je hudební autorskou spoluprací Elizabeth a Prokopa as nadhledem říká, jak si ideálně „zařídit“ pohodové léto.

Píseň doplňuje videoklip, kde se objeví populární český herec Vladimír Polívka, pro něhož je to první participace na hudebním videu. Výsledná podoba videa svědčí o tom, že si všichni zúčastnění při natáčení užili spoustu zábavy.

YT videoklip:

Letošní léto stráví Elizabeth na koncertních pódiích, včetně několika vystoupení na letním turné Marka Ztraceného či na významných společenských akcích. Souběžně bude pracovat společně se svým producentským a autorským týmem na dalším repertoáru pro své debutové album.

Související články

Komentáře

rockandpop
Pro přístup k tomuto obsahu je potřeba mít jeden z našich plánů - Informace ZDE
Můžete vyzkoušet 30 dnů ZDARMA - REGISTRACE ZDARMA ZDE
Mám předplatné - přihlásit se

JSTE TADY POPRVÉ?

Vyzkoušejte nás ZDARMA
Přidejte se k naší komunitě a využijte
naplno možnosti členství

Jako bonus po registraci od nás dostanete

ČTENÍ ČASOPISU NA 30 DNŮ ZDARMA