Elizabeth Kopecká startuje kariéru singlovým debutem Summer Boyfriend

kopecka

Elizabeth Kopecká získala v poslední sérii Česko Slovenské SuperStar stříbrné finálové umístění i přízeň mnoha diváků v Čechách i na Slovensku. Charakterizuje ji přesvědčivý hlasový projev a jejím poznávacím znamením je zajímavá barva hlasu. Elizabeth není na hudební scéně úplný nováček.

Už dříve spolupracovala s uznávaným producentem Janem P. Muchowem, který se stal jakýmsi mentorem její hudební tvorby. Až účast v SuperStar však byla definitivním odrazovým můstkem k její současné hudební kariéře. „Zkušenost v Superstar mi dala hodně, protože jsem se utvrdila v tom, co chci v životě dělat a co mě naplňuje. Vážím si svého umístění v soutěži, protože jsem uspěla proti skvělým zpěvákům. Ta skutečná soutěž pro mě však začíná až teď, kdy se ukáže, jestli mám na to, udržet se v hudebním průmyslu,“ říká odhodlaně Elizabeth.

První den letních prázdnin, 1. července oficiálně vstoupila na hudební scénu již pod uměleckým jménem ELIZABETH prostřednictvím debutového singlu „Summer Boyfriend“ – ve spolupráci hned dvou producentů – Jana P. Muchowa a mladého, dvacetiletého talentovaného muzikanta Prokopa Korba, který vystupuje s vlastním projektem Badfocus. Píseň je hudební autorskou spoluprací Elizabeth a Prokopa as nadhledem říká, jak si ideálně „zařídit“ pohodové léto.

Píseň doplňuje videoklip, kde se objeví populární český herec Vladimír Polívka, pro něhož je to první participace na hudebním videu. Výsledná podoba videa svědčí o tom, že si všichni zúčastnění při natáčení užili spoustu zábavy.

YT videoklip:

Letošní léto stráví Elizabeth na koncertních pódiích, včetně několika vystoupení na letním turné Marka Ztraceného či na významných společenských akcích. Souběžně bude pracovat společně se svým producentským a autorským týmem na dalším repertoáru pro své debutové album.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MATĚJ HOMOLA Když nemám zrovna nápad na originální sochu, jdu a vyřezávám zvířata, to je pro mě škola

Když se řekne Wohnout, vybaví se hudebním fandům pravděpodobně tvář jejího nejvýraznějšího člena, zpěváka a kytaristy Matěje Homoly. Stejně jako jeho mladší bratr Honza se i Matěj zhlédl ve výtvarné tvorbě. V době lockdownu objevil souhrou okolností řezbářství a od té doby podle vlastních slov prakticky nepustil motorovou pilu z ruky. Na kontě má na tři stovky soch zvířat, postav…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE