Elly se vznáší pod hladinou v novém videoklipu

elly

Zpěvačka Elly na sebe v květnu letošního roku upozornila singlem Flower, který se dostal do pravidelné rotace rádií Expres FM, Fajn nebo Radiožurnál. Nyní připravila další ze svých písní (sama je také autorkou hudby i textu), song Are You There, k němuž vznikl rovněž i videoklip.

Obrazové podobě z dílny Jana Stracha dominují scény natočené ve vodě, ve kterých se Elly (vlastním jménem Eliška Tunková) vznáší pod hladinou. „Abych byla upřímná, pod vodou to bylo dost náročné. Měla jsem na sobě připevněné závaží, takže stačilo malinko máchnout a byla jsem o metr níž, což se mi došlo vždy až u vynořování,“ směje se s odstupem Elly.

První verze songu Are You There vznikla už v roce 2019, novou podobu ji dodalo producentské trio Production Lovers, které má na kontě například singl Ledová Bena Cristovao. „Píseň Are You There jako taková si v průběhu dvou let prošla několika vývojovými fázemi a až teď mám pocit, že zní přesně tak, jak jsem chtěla,“ popisuje zpěvačka. „V té době jsem byla čerstvě a šíleně zamilovaná a přicházely chvíle, kdy jsem s milovaným člověkem nemohla být, i když jsme oba moc chtěli. No a za chvíli budeme slavit tříleté výročí,“ dodává.

Videoklip měl premiéru 20. října v holešovickém Výčepu Kabelovna, kde Elly zazpívala živě za doprovodu kytaristy Karola Komendy.

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

RADŮZA I když přijdou temné doby, pořád je někde odemčené nebe

Radůza, žena, jež vás na koncertě uhrane svou energií, mnohotvárností hlasového projevu i poetikou textů a překvapí plejádou nástrojů, které ovládá a během vystoupení prostřídá. Při rozhovoru s ní oceníte zejména její přirozenost, přímost či hloubku a upřímnost slov, jež vysloví, ať už se jedná o jakékoli téma. Ačkoli bylo hlavním tématem našeho povídání dvojalbum Nebe je odemčené, které vydala v půli března, obsáhly…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE