Elvie Shane má nový singl

Elvie Shane e1681298344695

Nový singl Elvie Shane „Forgotten Man“ je hymnou pro marginalizovanou třídu dělníků. Zpěvák dobře ví, že písně o dělnické třídě jsou pevnou tkaninou country hudby. Bohužel některé z těch novějších nedělají nic jiného, než že se podbízejí již tak marginalizované demografické skupině.
Ovšem Elvie Shane je autentický. Nový singl skladatele z Kentucky „Forgotten Man“ odsouvá módní řeči o svobodě a amerických snech stranou, aby se dostal přímo k jádru toho, co to znamená být dělníkem v roce 2023. „Plyn a půda jsou příliš zatraceně drahé“ zpívá v jednom obzvláště štiplavém dvojverší, odborně shrnující jak americkou bytovou krizi, tak propast mezi majetnými a nemajetnými. Shane napsal „Forgotten Man“ se svými obvyklými spolupracovníky Danem Couchem, Lukem Prestonem a producentem Oscarem Charlesem. Málokterý country singl vydaný letos má tak dramatické bicí a tak silný ideový podtext. Shane vykřičí vše, co američtí dělníci cítí: „Co víc si přát než týdenní placenou dovolenou/a půjčku k vyzvednutí?“ Ví, že se pravda skrývá pod povrchem banalit.

Elvie Shane (narozen 22. května 1988) je americký zpěvák country hudby. V roce 2020 vydal svůj debutový singl „My Boy“, který se dostal do hitparády na Country Airplay. Shane se narodil v Caneyville v Kentucky, kde vyrůstal, zpíval v kostele a poslouchal country hudbu, kterou hrál jeho otec. Opustil vysokou školu, aby se zaměřil na hudbu. V roce 2012 začal veřejně vystupovat, což ho vedlo k tomu, že v roce 2016 soutěžil v American Idol. Přestože byl vyřazen v prvním kole, vydal několik písní online, včetně „County Roads“ a „My Boy“. V roce 2020 podepsal smlouvu s BBR Music Group, která vydala „My Boy“ do country rádia. V roce 2021 vydal svůj dlouhohrající debut Backslider.

Videoklip k singlu „Forgotten Man“ zhlédnete zde:

Sponzorováno
banner 1000x250 V3.jpg

Související články

MILOŠ DOLEŽAL Jr. Lidé můžou zářit prakticky kdykoli, když jsou šťastní v tom, co dělají

Rodák z Vysočiny, který se po vzoru svého otce rozhodl zasvětit život hudbě. Absolvent hry na kontrabas v Kroměříži, ale i dvou semestrů baskytary na prestižní americké hudební škole. Učitel několika oborů na dvou základních uměleckých školách v Jihočeském kraji, jenž dokáže vidět a rozvinout ve svých žácích skrytý potenciál. Talentovaný baskytarista s vybroušeným stylem hry, který si zakládá na morálce, disciplíně…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

IRON MAIDEN Do pekla a zpět

„Noc byla černá a bylo zbytečné se bránit. Peklo s ohněm bylo zplozeno, aby bylo osvobozeno. Pochodně plály a posvátné nápěvy byly odříkány. Rituál začal, Satanovo dílo bylo dokonáno.“ „6-6-6, číslo pro tebe a mne!“ (The Number of the Beast) TEXT: MARCEL KOTEK Po pětileté existenci promluvili Iron Maiden jako pozdější pionýři nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM) k metalovému…

rockandpop

Aktuální vydání pro registrované ZDARMA – REGISTRACE ZDE

Mám registraci / členství – PŘIHLÁSIT
Výhody členství – Informace ZDE

rockandpop Aktuální vydání pro registrované ZDARMA REGISTRACE
Mám registraci/členství - PŘIHLÁSIT Výhody členství INFO. ZDE